
Viper: kontry a build v Dota 2
Viper v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Viper
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Observer Ward
Boty
- 18 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minWraith Band
- 2 minBracer
- 2 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 4 minInfused Raindrops
- 13 minDragon Lance
- 21 minYasha
- 22 minHurricane Pike
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- Nethertoxin s rozsahem navyšovaným o 25 každých 0.5s 31 %-50% z cooldownu/spotřeby many Viper Strike 69 %25
- +70 k pošk. Viper Strike za sekundu 65 %+0.35 k pošk. za 1 chybějící % zdraví Predator 35 %20
- +20/40 k min./max. pošk. Nethertoxin za sekundu 30 %+15% ke zpomalení/poškození za sečtení Poison Attack 70 %15
- +1s k trvání Viper Strike 66 %+15 k pošk. Corrosive Skin za sekundu 34 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Poison Attack
- úr. 12Nethertoxin
- úr. 14Corrosive Skin
- Pozice 2: Prostřední linka51 %
- Pozice 3: Vedlejší linka24 %
- Pozice 1: Bezpečná linka11 %
Silní proti Viper
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 63,2 % | 277 | |
| +5,0% | 60,9 % | 1 633 | |
| +4,9% | 60,4 % | 417 | |
| +3,7% | 55,0 % | 464 | |
| +3,6% | 48,5 % | 171 | |
| +3,4% | 58,0 % | 985 | |
| +3,4% | 54,1 % | 307 | |
| +3,3% | 53,4 % | 204 | |
| +3,3% | 53,4 % | 921 | |
| +3,2% | 56,5 % | 455 | |
| +3,1% | 57,7 % | 2 396 | |
| +2,8% | 53,0 % | 751 |
Viper je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,2% | 61,3 % | 850 | |
| +5,0% | 51,2 % | 608 | |
| +5,0% | 50,7 % | 2 060 | |
| +4,3% | 53,0 % | 319 | |
| +4,1% | 55,0 % | 331 | |
| +4,0% | 61,9 % | 84 | |
| +4,0% | 51,1 % | 366 | |
| +3,2% | 56,8 % | 347 | |
| +3,0% | 47,4 % | 1 364 | |
| +2,8% | 48,5 % | 239 | |
| +2,7% | 53,2 % | 1 096 | |
| +2,5% | 53,9 % | 620 |
S kým je Viper silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 57,8 % | 90 | |
| +3,2% | 51,0 % | 1 152 | |
| +3,0% | 52,2 % | 586 | |
| +2,9% | 50,2 % | 277 | |
| +2,9% | 47,6 % | 273 | |
| +2,8% | 47,3 % | 374 | |
| +2,5% | 51,3 % | 859 | |
| +2,4% | 47,4 % | 116 | |
| +2,4% | 48,1 % | 586 | |
| +2,4% | 53,2 % | 1 512 | |
| +2,3% | 52,3 % | 575 | |
| +2,2% | 50,0 % | 70 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











