
Viper: kontry a build v Dota 2
Viper v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Viper
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Observer Ward
Boty
- 18 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minWraith Band
- 2 minBracer
- 2 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 4 minInfused Raindrops
- 13 minDragon Lance
- 21 minYasha
- 22 minHurricane Pike
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- Nethertoxin s rozsahem navyšovaným o 25 každých 0.5s 31 %-50% z cooldownu/spotřeby many Viper Strike 69 %25
- +70 k pošk. Viper Strike za sekundu 65 %+0.35 k pošk. za 1 chybějící % zdraví Predator 35 %20
- +20/40 k min./max. pošk. Nethertoxin za sekundu 30 %+15% ke zpomalení/poškození za sečtení Poison Attack 70 %15
- +1s k trvání Viper Strike 66 %+15 k pošk. Corrosive Skin za sekundu 34 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Poison Attack
- úr. 12Nethertoxin
- úr. 14Corrosive Skin
- Pozice 2: Prostřední linka46 %
- Pozice 3: Vedlejší linka36 %
Silní proti Viper
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 61,4 % | 3 439 | |
| +5,6% | 56,6 % | 1 285 | |
| +5,6% | 60,4 % | 1 030 | |
| +5,4% | 53,4 % | 487 | |
| +4,6% | 52,7 % | 262 | |
| +3,4% | 53,6 % | 1 242 | |
| +3,2% | 53,0 % | 1 065 | |
| +3,2% | 52,5 % | 650 | |
| +3,1% | 53,5 % | 1 183 | |
| +3,0% | 54,6 % | 974 | |
| +2,9% | 51,5 % | 1 098 | |
| +2,9% | 50,3 % | 910 |
Viper je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,0% | 61,3 % | 1 443 | |
| +5,8% | 57,5 % | 1 777 | |
| +5,0% | 51,1 % | 4 013 | |
| +3,5% | 53,5 % | 1 924 | |
| +3,4% | 55,9 % | 834 | |
| +3,3% | 51,7 % | 4 225 | |
| +2,8% | 52,1 % | 973 | |
| +2,5% | 57,1 % | 182 | |
| +2,4% | 50,9 % | 2 855 | |
| +2,3% | 46,8 % | 3 738 | |
| +2,3% | 46,0 % | 189 | |
| +2,2% | 51,6 % | 1 515 |
S kým je Viper silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 50,8 % | 777 | |
| +3,6% | 60,3 % | 232 | |
| +3,5% | 53,3 % | 349 | |
| +3,4% | 49,9 % | 483 | |
| +2,7% | 54,9 % | 1 414 | |
| +2,7% | 53,7 % | 419 | |
| +2,7% | 54,4 % | 973 | |
| +2,5% | 54,4 % | 2 035 | |
| +2,4% | 48,9 % | 1 561 | |
| +2,3% | 53,5 % | 1 008 | |
| +2,2% | 49,5 % | 2 196 | |
| +2,1% | 50,6 % | 427 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











