
Timbersaw: kontry a build v Dota 2
Timbersaw v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Timbersaw
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 10 minArcane Boots
- 10 minPower Treads
- 38 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 5 minSoul Ring
- 6 minRing of Basilius
- 14 minKaya
- 19 minBlink Dagger
- 20 minKaya and Sange
- 31 minAghanim's Scepter
- 33 minShiva's Guard
Talenty
- +75 k pošk. za strom Whirling Death 32 %+75% k dosahu/rychlosti projektilu Timber Chain 68 %25
- Exposure Therapy léčící 12 bodů zdraví za pokácený strom 29 %+6% ke zpomalení Chakram 72 %20
- +2% k redukci atributů Whirling Death 80 %+6/1× k max. počtu/sečtení od útoků hrdinů Reactive Armor 20 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Whirling Death
- úr. 10Timber Chain
- úr. 15Reactive Armor
- Pozice 3: Vedlejší linka87 %
- Pozice 2: Prostřední linka11 %
Silní proti Timbersaw
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 64,1 % | 557 | |
| +5,1% | 57,1 % | 1 228 | |
| +4,7% | 57,3 % | 511 | |
| +4,7% | 58,7 % | 1 679 | |
| +4,6% | 56,1 % | 683 | |
| +4,4% | 60,7 % | 738 | |
| +3,7% | 62,0 % | 2 629 | |
| +3,6% | 56,0 % | 955 | |
| +3,3% | 56,8 % | 505 | |
| +3,3% | 55,2 % | 1 416 | |
| +3,3% | 58,6 % | 732 | |
| +3,1% | 56,5 % | 1 769 |
Timbersaw je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 56,1 % | 155 | |
| +6,6% | 55,4 % | 222 | |
| +5,1% | 50,5 % | 778 | |
| +5,1% | 47,4 % | 2 202 | |
| +4,9% | 55,9 % | 601 | |
| +4,9% | 51,8 % | 1 770 | |
| +4,4% | 54,6 % | 551 | |
| +4,2% | 50,6 % | 1 261 | |
| +4,1% | 49,7 % | 1 015 | |
| +3,6% | 48,6 % | 251 | |
| +3,1% | 53,2 % | 329 | |
| +3,0% | 51,5 % | 658 |
S kým je Timbersaw silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,7 % | 203 | |
| +5,8% | 52,0 % | 179 | |
| +4,0% | 53,8 % | 372 | |
| +3,3% | 48,8 % | 213 | |
| +3,1% | 46,9 % | 808 | |
| +2,9% | 46,8 % | 547 | |
| +2,8% | 47,1 % | 244 | |
| +2,7% | 52,0 % | 198 | |
| +2,6% | 49,1 % | 2 583 | |
| +2,5% | 51,9 % | 1 323 | |
| +2,5% | 52,8 % | 807 | |
| +2,4% | 42,2 % | 658 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











