
Timbersaw: kontry a build v Dota 2
Timbersaw v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Timbersaw
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 10 minArcane Boots
- 10 minPower Treads
- 38 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 5 minSoul Ring
- 6 minRing of Basilius
- 14 minKaya
- 19 minBlink Dagger
- 20 minKaya and Sange
- 31 minAghanim's Scepter
- 33 minShiva's Guard
Talenty
- +75 k pošk. za strom Whirling Death 32 %+75% k dosahu/rychlosti projektilu Timber Chain 68 %25
- Exposure Therapy léčící 12 bodů zdraví za pokácený strom 29 %+6% ke zpomalení Chakram 72 %20
- +2% k redukci atributů Whirling Death 80 %+6/1× k max. počtu/sečtení od útoků hrdinů Reactive Armor 20 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Whirling Death
- úr. 10Timber Chain
- úr. 15Reactive Armor
- Pozice 3: Vedlejší linka89 %
Silní proti Timbersaw
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 63,0 % | 530 | |
| +4,4% | 61,5 % | 1 502 | |
| +4,1% | 56,1 % | 1 195 | |
| +3,8% | 62,3 % | 393 | |
| +3,3% | 53,7 % | 702 | |
| +3,1% | 57,2 % | 416 | |
| +3,1% | 50,8 % | 1 704 | |
| +3,1% | 56,6 % | 608 | |
| +2,9% | 59,8 % | 1 586 | |
| +2,8% | 59,4 % | 256 | |
| +2,7% | 57,8 % | 2 398 | |
| +2,6% | 56,5 % | 1 119 |
Timbersaw je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 56,3 % | 142 | |
| +5,5% | 50,9 % | 747 | |
| +4,7% | 50,0 % | 160 | |
| +4,3% | 51,7 % | 806 | |
| +3,8% | 51,4 % | 1 201 | |
| +3,6% | 53,1 % | 320 | |
| +3,5% | 49,6 % | 1 235 | |
| +3,0% | 52,4 % | 540 | |
| +2,9% | 47,6 % | 252 | |
| +2,9% | 51,4 % | 432 | |
| +2,8% | 50,6 % | 178 | |
| +2,8% | 53,5 % | 529 |
S kým je Timbersaw silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 60,0 % | 120 | |
| +5,6% | 48,8 % | 127 | |
| +3,9% | 46,1 % | 551 | |
| +3,9% | 45,7 % | 116 | |
| +3,0% | 43,6 % | 381 | |
| +2,6% | 50,9 % | 214 | |
| +2,4% | 48,1 % | 432 | |
| +2,3% | 47,8 % | 322 | |
| +2,3% | 49,2 % | 563 | |
| +2,3% | 48,3 % | 1 547 | |
| +2,2% | 48,9 % | 270 | |
| +2,2% | 47,3 % | 1 695 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











