
Phoenix: kontry a build v Dota 2
Phoenix v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phoenix
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Boty
- 8 minTranquil Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 8 minUrn of Shadows
- 16 minSpirit Vessel
- 29 minShiva's Guard
Talenty
- +2 zásahy ke zničení Supernovy 82 %+1000 ke vzdálenosti Icarus Dive 19 %25
- +1.25% k pošk. dle max. zdraví Sun Ray 86 %+0.6s k době omráčení Supernova 14 %20
- +25% ke zpomalení pohybu Icarus Dive 71 %+1% k poškození dle chybějícího zdraví Dying Light 29 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Fire Spirits
- úr. 10Icarus Dive
- úr. 15Sun Ray
- Pozice 4: Support40 %
- Pozice 5: Hard Support23 %
- Pozice 2: Prostřední linka19 %
- Pozice 3: Vedlejší linka19 %
Silní proti Phoenix
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 55,5 % | 544 | |
| +4,9% | 48,2 % | 496 | |
| +3,8% | 51,2 % | 654 | |
| +3,5% | 49,4 % | 542 | |
| +3,5% | 50,7 % | 1 451 | |
| +3,5% | 56,7 % | 208 | |
| +3,0% | 52,4 % | 716 | |
| +2,9% | 53,9 % | 2 657 | |
| +2,9% | 48,1 % | 420 | |
| +2,8% | 51,0 % | 2 107 | |
| +2,7% | 47,5 % | 2 685 | |
| +2,7% | 53,1 % | 3 030 |
Phoenix je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 60,6 % | 764 | |
| +4,7% | 60,9 % | 706 | |
| +4,1% | 59,3 % | 204 | |
| +4,0% | 53,9 % | 295 | |
| +3,9% | 61,4 % | 368 | |
| +3,5% | 50,0 % | 224 | |
| +3,5% | 52,6 % | 1 424 | |
| +3,4% | 56,2 % | 564 | |
| +3,3% | 54,9 % | 122 | |
| +3,1% | 59,9 % | 157 | |
| +3,1% | 53,5 % | 1 349 | |
| +2,9% | 55,4 % | 294 |
S kým je Phoenix silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 53,8 % | 435 | |
| +3,8% | 58,4 % | 231 | |
| +3,5% | 58,7 % | 201 | |
| +3,0% | 58,8 % | 221 | |
| +2,7% | 51,6 % | 665 | |
| +2,6% | 52,6 % | 312 | |
| +2,4% | 47,0 % | 1 002 | |
| +2,4% | 55,3 % | 103 | |
| +2,1% | 54,0 % | 322 | |
| +2,1% | 53,9 % | 899 | |
| +2,1% | 53,0 % | 251 | |
| +2,0% | 47,5 % | 503 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











