
Phoenix: kontry a build v Dota 2
Phoenix v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phoenix
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Boty
- 8 minTranquil Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 8 minUrn of Shadows
- 16 minSpirit Vessel
- 29 minShiva's Guard
Talenty
- +2 zásahy ke zničení Supernovy 82 %+1000 ke vzdálenosti Icarus Dive 19 %25
- +1.25% k pošk. dle max. zdraví Sun Ray 86 %+0.6s k době omráčení Supernova 14 %20
- +25% ke zpomalení pohybu Icarus Dive 71 %+1% k poškození dle chybějícího zdraví Dying Light 29 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Fire Spirits
- úr. 10Icarus Dive
- úr. 15Sun Ray
- Pozice 4: Support36 %
- Pozice 3: Vedlejší linka23 %
- Pozice 2: Prostřední linka21 %
- Pozice 5: Hard Support20 %
Silní proti Phoenix
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 58,2 % | 622 | |
| +4,5% | 49,1 % | 702 | |
| +4,3% | 51,8 % | 1 041 | |
| +4,1% | 49,7 % | 1 015 | |
| +3,7% | 54,6 % | 636 | |
| +3,6% | 52,2 % | 873 | |
| +3,3% | 51,5 % | 814 | |
| +3,3% | 49,5 % | 4 249 | |
| +3,2% | 52,1 % | 1 106 | |
| +3,0% | 49,5 % | 1 131 | |
| +3,0% | 54,8 % | 5 505 | |
| +2,9% | 48,9 % | 704 |
Phoenix je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 57,3 % | 321 | |
| +6,2% | 61,2 % | 952 | |
| +5,4% | 59,2 % | 1 033 | |
| +4,6% | 61,1 % | 525 | |
| +4,5% | 55,1 % | 771 | |
| +4,4% | 50,8 % | 2 809 | |
| +4,2% | 49,0 % | 314 | |
| +4,1% | 53,3 % | 2 064 | |
| +3,8% | 61,3 % | 385 | |
| +3,8% | 52,9 % | 1 782 | |
| +3,5% | 53,8 % | 3 164 | |
| +3,1% | 53,5 % | 2 047 |
S kým je Phoenix silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 53,2 % | 462 | |
| +3,8% | 57,9 % | 2 575 | |
| +3,7% | 61,7 % | 264 | |
| +2,9% | 53,4 % | 871 | |
| +2,9% | 55,6 % | 698 | |
| +2,6% | 54,4 % | 682 | |
| +2,5% | 52,5 % | 579 | |
| +2,3% | 58,4 % | 2 700 | |
| +2,3% | 47,2 % | 843 | |
| +2,1% | 52,8 % | 1 526 | |
| +2,0% | 59,5 % | 274 | |
| +1,9% | 53,4 % | 292 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











