
Phoenix: kontry a build v Dota 2
Phoenix v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phoenix
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Boty
- 8 minTranquil Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 8 minUrn of Shadows
- 16 minSpirit Vessel
- 29 minShiva's Guard
Talenty
- +2 zásahy ke zničení Supernovy 82 %+1000 ke vzdálenosti Icarus Dive 19 %25
- +1.25% k pošk. dle max. zdraví Sun Ray 86 %+0.6s k době omráčení Supernova 14 %20
- +25% ke zpomalení pohybu Icarus Dive 71 %+1% k poškození dle chybějícího zdraví Dying Light 29 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Fire Spirits
- úr. 10Icarus Dive
- úr. 15Sun Ray
- Pozice 4: Support32 %
- Pozice 3: Vedlejší linka25 %
- Pozice 5: Hard Support22 %
- Pozice 2: Prostřední linka20 %
Silní proti Phoenix
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 53,5 % | 536 | |
| +5,0% | 56,3 % | 368 | |
| +4,8% | 50,0 % | 386 | |
| +4,7% | 50,5 % | 1 815 | |
| +4,5% | 54,7 % | 386 | |
| +4,4% | 52,6 % | 152 | |
| +4,2% | 55,1 % | 2 669 | |
| +3,9% | 52,5 % | 425 | |
| +3,9% | 53,9 % | 453 | |
| +3,6% | 48,9 % | 573 | |
| +2,9% | 50,6 % | 865 | |
| +2,8% | 52,9 % | 206 |
Phoenix je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 59,1 % | 127 | |
| +5,6% | 56,9 % | 547 | |
| +5,1% | 54,1 % | 715 | |
| +4,7% | 57,6 % | 217 | |
| +4,6% | 59,6 % | 349 | |
| +4,5% | 50,7 % | 148 | |
| +4,4% | 57,7 % | 506 | |
| +4,2% | 55,1 % | 1 051 | |
| +4,1% | 57,1 % | 840 | |
| +3,9% | 61,1 % | 208 | |
| +3,7% | 56,1 % | 471 | |
| +3,7% | 56,1 % | 374 |
S kým je Phoenix silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 64,1 % | 209 | |
| +4,8% | 67,2 % | 116 | |
| +4,7% | 59,4 % | 821 | |
| +4,6% | 61,1 % | 113 | |
| +3,7% | 58,1 % | 296 | |
| +3,5% | 57,3 % | 793 | |
| +3,1% | 57,4 % | 1 325 | |
| +3,1% | 50,3 % | 187 | |
| +3,0% | 53,7 % | 456 | |
| +2,9% | 61,2 % | 85 | |
| +2,9% | 58,3 % | 343 | |
| +2,8% | 57,1 % | 798 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











