
Phantom Lancer: kontry a build v Dota 2
Phantom Lancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Lancer
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minYasha
- 17 minManta Style
- 22 minAghanim's Scepter
- 30 minOrchid Malevolence
- 32 minEye of Skadi
- 35 minBloodthorn
- 39 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -4s z cooldownu Doppelganger 100 %+2s k trvání Illusory Armaments 0 %25
- +100 k poškození zásahem Spirit Lance 100 %-70% z poškození utrženého iluzemi Juxtapose 0 %20
- +1.0s k trvání zpomalení Spirit Lance 100 %+3% k šanci na spuštění iluzí Juxtapose 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Spirit Lance
- úr. 10Phantom Rush
- úr. 15Doppelganger
- Pozice 1: Bezpečná linka97 %
Silní proti Phantom Lancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 57,3 % | 1 001 | |
| +6,0% | 51,5 % | 2 668 | |
| +5,6% | 52,4 % | 1 940 | |
| +5,5% | 52,5 % | 3 547 | |
| +5,4% | 53,4 % | 6 759 | |
| +5,2% | 53,1 % | 3 055 | |
| +4,8% | 51,0 % | 1 856 | |
| +4,1% | 53,1 % | 6 846 | |
| +3,7% | 51,0 % | 2 896 | |
| +3,4% | 52,0 % | 9 986 | |
| +3,2% | 49,0 % | 2 794 | |
| +3,2% | 47,9 % | 580 |
Phantom Lancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 60,9 % | 3 847 | |
| +5,8% | 57,5 % | 2 724 | |
| +5,6% | 60,4 % | 3 487 | |
| +5,4% | 61,0 % | 2 527 | |
| +4,8% | 61,9 % | 1 840 | |
| +4,2% | 51,3 % | 7 709 | |
| +4,0% | 56,5 % | 5 456 | |
| +4,0% | 56,1 % | 2 237 | |
| +3,8% | 60,1 % | 1 307 | |
| +3,8% | 55,8 % | 9 925 | |
| +3,5% | 52,7 % | 2 505 | |
| +3,5% | 58,5 % | 1 613 |
S kým je Phantom Lancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 59,7 % | 367 | |
| +3,5% | 52,3 % | 887 | |
| +3,4% | 57,9 % | 6 236 | |
| +2,9% | 55,5 % | 1 723 | |
| +2,6% | 52,8 % | 969 | |
| +2,6% | 54,2 % | 2 114 | |
| +2,3% | 54,8 % | 6 276 | |
| +2,2% | 52,5 % | 1 424 | |
| +2,1% | 48,4 % | 3 993 | |
| +2,0% | 53,1 % | 2 523 | |
| +1,9% | 53,5 % | 1 416 | |
| +1,9% | 54,3 % | 589 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











