
Phantom Lancer: kontry a build v Dota 2
Phantom Lancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Lancer
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minYasha
- 17 minManta Style
- 22 minAghanim's Scepter
- 30 minOrchid Malevolence
- 32 minEye of Skadi
- 35 minBloodthorn
- 39 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -4s z cooldownu Doppelganger 100 %+2s k trvání Illusory Armaments 0 %25
- +100 k poškození zásahem Spirit Lance 100 %-70% z poškození utrženého iluzemi Juxtapose 0 %20
- +1.0s k trvání zpomalení Spirit Lance 100 %+3% k šanci na spuštění iluzí Juxtapose 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Spirit Lance
- úr. 10Phantom Rush
- úr. 15Doppelganger
- Pozice 1: Bezpečná linka99 %
Silní proti Phantom Lancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 55,3 % | 427 | |
| +6,1% | 50,8 % | 630 | |
| +5,8% | 52,4 % | 908 | |
| +5,8% | 49,8 % | 1 013 | |
| +5,7% | 49,7 % | 563 | |
| +5,6% | 51,5 % | 1 157 | |
| +5,5% | 53,5 % | 1 367 | |
| +5,0% | 50,9 % | 2 263 | |
| +4,7% | 52,0 % | 1 640 | |
| +4,7% | 47,1 % | 916 | |
| +4,3% | 55,2 % | 1 043 | |
| +4,2% | 52,9 % | 899 |
Phantom Lancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,5% | 62,5 % | 877 | |
| +6,0% | 55,6 % | 1 698 | |
| +5,8% | 60,3 % | 935 | |
| +5,6% | 54,5 % | 433 | |
| +5,4% | 56,7 % | 689 | |
| +5,0% | 60,4 % | 1 046 | |
| +4,9% | 63,8 % | 929 | |
| +4,4% | 59,4 % | 749 | |
| +4,4% | 60,6 % | 846 | |
| +4,3% | 55,5 % | 838 | |
| +4,2% | 57,1 % | 2 977 | |
| +4,1% | 54,6 % | 337 |
S kým je Phantom Lancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 54,3 % | 486 | |
| +3,3% | 56,2 % | 1 082 | |
| +3,2% | 57,7 % | 1 974 | |
| +3,0% | 58,1 % | 1 017 | |
| +2,9% | 56,3 % | 2 545 | |
| +2,5% | 54,3 % | 2 028 | |
| +2,5% | 46,1 % | 855 | |
| +2,5% | 59,2 % | 179 | |
| +2,5% | 52,9 % | 728 | |
| +2,3% | 55,3 % | 942 | |
| +2,2% | 55,4 % | 749 | |
| +1,9% | 52,0 % | 1 622 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











