
Phantom Lancer: kontry a build v Dota 2
Phantom Lancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Lancer
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minYasha
- 17 minManta Style
- 22 minAghanim's Scepter
- 30 minOrchid Malevolence
- 32 minEye of Skadi
- 35 minBloodthorn
- 39 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -4s z cooldownu Doppelganger 100 %+2s k trvání Illusory Armaments 0 %25
- +100 k poškození zásahem Spirit Lance 100 %-70% z poškození utrženého iluzemi Juxtapose 0 %20
- +1.0s k trvání zpomalení Spirit Lance 100 %+3% k šanci na spuštění iluzí Juxtapose 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Spirit Lance
- úr. 10Phantom Rush
- úr. 15Doppelganger
- Pozice 1: Bezpečná linka90 %
Silní proti Phantom Lancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,9% | 58,6 % | 280 | |
| +6,3% | 50,7 % | 523 | |
| +5,4% | 52,3 % | 719 | |
| +4,9% | 52,9 % | 2 334 | |
| +4,2% | 51,5 % | 1 021 | |
| +4,1% | 50,6 % | 2 823 | |
| +3,7% | 48,4 % | 490 | |
| +3,7% | 51,1 % | 1 104 | |
| +3,7% | 50,3 % | 2 650 | |
| +3,6% | 49,3 % | 625 | |
| +3,6% | 50,4 % | 121 | |
| +3,4% | 50,1 % | 760 |
Phantom Lancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 60,9 % | 1 633 | |
| +4,7% | 58,2 % | 1 124 | |
| +4,6% | 56,1 % | 966 | |
| +4,5% | 62,2 % | 793 | |
| +4,3% | 56,1 % | 2 699 | |
| +4,1% | 59,8 % | 209 | |
| +3,9% | 54,8 % | 744 | |
| +3,8% | 55,2 % | 1 435 | |
| +3,8% | 50,9 % | 1 861 | |
| +3,8% | 62,4 % | 1 724 | |
| +3,8% | 58,6 % | 597 | |
| +3,7% | 59,6 % | 381 |
S kým je Phantom Lancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 61,1 % | 280 | |
| +3,5% | 59,5 % | 976 | |
| +3,2% | 53,4 % | 335 | |
| +3,1% | 56,3 % | 607 | |
| +2,7% | 53,5 % | 738 | |
| +2,6% | 54,2 % | 2 096 | |
| +2,5% | 52,4 % | 776 | |
| +2,4% | 57,3 % | 627 | |
| +2,3% | 55,1 % | 479 | |
| +2,3% | 56,3 % | 112 | |
| +2,2% | 57,2 % | 1 499 | |
| +2,1% | 57,5 % | 1 783 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











