
Phantom Lancer: kontry a build v Dota 2
Phantom Lancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Lancer
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minYasha
- 17 minManta Style
- 22 minAghanim's Scepter
- 30 minOrchid Malevolence
- 32 minEye of Skadi
- 35 minBloodthorn
- 39 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -4s z cooldownu Doppelganger 100 %+2s k trvání Illusory Armaments 0 %25
- +100 k poškození zásahem Spirit Lance 100 %-70% z poškození utrženého iluzemi Juxtapose 0 %20
- +1.0s k trvání zpomalení Spirit Lance 100 %+3% k šanci na spuštění iluzí Juxtapose 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Spirit Lance
- úr. 10Phantom Rush
- úr. 15Doppelganger
- Pozice 1: Bezpečná linka99 %
Silní proti Phantom Lancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 52,2 % | 3 766 | |
| +6,4% | 52,1 % | 6 948 | |
| +5,9% | 49,4 % | 3 033 | |
| +5,8% | 54,3 % | 1 558 | |
| +5,7% | 51,5 % | 2 515 | |
| +5,4% | 51,2 % | 3 266 | |
| +5,4% | 51,8 % | 2 491 | |
| +5,2% | 51,2 % | 2 198 | |
| +5,1% | 47,4 % | 2 202 | |
| +5,0% | 49,5 % | 778 | |
| +4,7% | 58,6 % | 771 | |
| +4,5% | 52,9 % | 13 089 |
Phantom Lancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 61,4 % | 3 439 | |
| +6,2% | 55,2 % | 8 114 | |
| +5,7% | 58,6 % | 2 100 | |
| +5,5% | 61,8 % | 2 139 | |
| +5,3% | 58,2 % | 2 138 | |
| +5,1% | 62,7 % | 2 461 | |
| +5,0% | 63,0 % | 1 595 | |
| +4,8% | 64,4 % | 219 | |
| +4,4% | 56,2 % | 8 676 | |
| +4,1% | 57,7 % | 3 298 | |
| +4,1% | 54,3 % | 2 764 | |
| +4,0% | 58,5 % | 3 434 |
S kým je Phantom Lancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 58,1 % | 6 883 | |
| +2,7% | 56,6 % | 2 685 | |
| +2,3% | 52,7 % | 892 | |
| +2,3% | 55,2 % | 1 785 | |
| +2,2% | 56,9 % | 3 979 | |
| +2,2% | 54,4 % | 2 758 | |
| +2,2% | 53,7 % | 2 682 | |
| +2,2% | 55,4 % | 6 481 | |
| +2,1% | 52,5 % | 720 | |
| +1,9% | 58,9 % | 448 | |
| +1,8% | 55,8 % | 339 | |
| +1,8% | 55,0 % | 10 587 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











