
Shadow Fiend: kontry a build v Dota 2
Shadow Fiend v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Shadow Fiend
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Enchanted Mango
- Observer Ward
Boty
- 25 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 9 minYasha
- 14 minYasha and Kaya
- 15 minBlink Dagger
- 24 minBlack King Bar
- 27 minAghanim's Scepter
Talenty
- Feast of Souls poskytující 30% k rychlosti sesílání 49 %Shadowraze udělující poškození útoku 51 %25
- +5 k max. počtu duší Necromastery 64 %+0.2s k vystrašení za proud Requiem of Souls 36 %20
- +1.5 k redukci brnění Presence of the Dark Lord 100 %+2 duše od hrdinů Feast of Souls 0 %15
- +30 k poškození za sečtení Shadowraze 73 %+30 k rychlosti útoku Feast of Souls 28 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Shadowraze
- úr. 9Presence of the Dark Lord
- úr. 15Feast of Souls
- Pozice 2: Prostřední linka49 %
- Pozice 1: Bezpečná linka48 %
Silní proti Shadow Fiend
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 68,1 % | 501 | |
| +3,0% | 65,3 % | 118 | |
| +2,9% | 63,2 % | 361 | |
| +2,7% | 61,4 % | 1 162 | |
| +2,7% | 59,8 % | 704 | |
| +2,6% | 70,8 % | 212 | |
| +2,4% | 65,3 % | 2 113 | |
| +2,4% | 68,8 % | 125 | |
| +2,3% | 62,5 % | 798 | |
| +2,2% | 64,6 % | 1 350 | |
| +2,2% | 65,2 % | 1 527 | |
| +2,2% | 62,9 % | 999 |
Shadow Fiend je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 37,9 % | 169 | |
| +5,2% | 52,1 % | 261 | |
| +5,0% | 45,3 % | 179 | |
| +4,8% | 46,0 % | 302 | |
| +4,5% | 49,1 % | 751 | |
| +4,0% | 40,5 % | 338 | |
| +3,8% | 42,5 % | 466 | |
| +3,6% | 44,6 % | 56 | |
| +2,9% | 43,4 % | 707 | |
| +2,9% | 43,2 % | 892 | |
| +2,8% | 40,1 % | 212 | |
| +2,5% | 41,1 % | 610 |
S kým je Shadow Fiend silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 47,6 % | 275 | |
| +3,3% | 43,2 % | 850 | |
| +3,0% | 47,3 % | 883 | |
| +3,0% | 48,1 % | 297 | |
| +2,9% | 58,8 % | 102 | |
| +2,6% | 45,5 % | 1 389 | |
| +2,5% | 38,8 % | 343 | |
| +2,3% | 44,3 % | 575 | |
| +2,2% | 45,7 % | 801 | |
| +1,9% | 39,7 % | 330 | |
| +1,7% | 42,5 % | 1 452 | |
| +1,7% | 43,7 % | 1 430 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











