
Shadow Fiend: kontry a build v Dota 2
Shadow Fiend v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Shadow Fiend
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Enchanted Mango
- Observer Ward
Boty
- 25 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 9 minYasha
- 14 minYasha and Kaya
- 15 minBlink Dagger
- 24 minBlack King Bar
- 27 minAghanim's Scepter
Talenty
- Feast of Souls poskytující 30% k rychlosti sesílání 49 %Shadowraze udělující poškození útoku 51 %25
- +5 k max. počtu duší Necromastery 64 %+0.2s k vystrašení za proud Requiem of Souls 36 %20
- +1.5 k redukci brnění Presence of the Dark Lord 100 %+2 duše od hrdinů Feast of Souls 0 %15
- +30 k poškození za sečtení Shadowraze 73 %+30 k rychlosti útoku Feast of Souls 28 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Shadowraze
- úr. 9Presence of the Dark Lord
- úr. 15Feast of Souls
- Pozice 2: Prostřední linka55 %
- Pozice 1: Bezpečná linka42 %
Silní proti Shadow Fiend
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 61,6 % | 1 186 | |
| +2,4% | 58,7 % | 2 065 | |
| +2,3% | 60,1 % | 3 159 | |
| +2,3% | 62,9 % | 4 431 | |
| +2,2% | 60,3 % | 5 227 | |
| +1,7% | 61,4 % | 1 397 | |
| +1,7% | 66,6 % | 734 | |
| +1,7% | 53,7 % | 1 933 | |
| +1,6% | 58,8 % | 1 247 | |
| +1,6% | 57,0 % | 2 051 | |
| +1,6% | 56,9 % | 1 229 | |
| +1,5% | 57,4 % | 2 380 |
Shadow Fiend je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 41,0 % | 651 | |
| +4,7% | 50,3 % | 191 | |
| +2,8% | 41,5 % | 2 106 | |
| +2,8% | 42,0 % | 901 | |
| +2,5% | 45,0 % | 3 370 | |
| +2,5% | 44,4 % | 1 881 | |
| +2,4% | 47,1 % | 2 012 | |
| +2,3% | 42,5 % | 930 | |
| +2,3% | 45,4 % | 1 873 | |
| +2,3% | 42,5 % | 2 142 | |
| +2,2% | 47,5 % | 2 651 | |
| +2,2% | 43,7 % | 5 449 |
S kým je Shadow Fiend silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 47,0 % | 1 489 | |
| +2,7% | 44,7 % | 1 359 | |
| +2,6% | 46,1 % | 853 | |
| +2,5% | 45,1 % | 1 706 | |
| +2,4% | 46,2 % | 6 979 | |
| +2,1% | 42,4 % | 3 075 | |
| +1,8% | 44,4 % | 2 901 | |
| +1,7% | 40,9 % | 1 590 | |
| +1,6% | 46,7 % | 1 359 | |
| +1,6% | 40,6 % | 812 | |
| +1,3% | 45,2 % | 1 221 | |
| +1,3% | 44,8 % | 877 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











