
Marci: kontry a build v Dota 2
Marci v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Unleash prodlužující své trvání o 6s za zabití 100 %Bodyguard aplikující silné odstranění 0 %25
- +0.75s k době omráčení Rebound 75 %+15% k rychlosti pohybu při Unleash 25 %20
- +115 k poškození dopadem Dispose 67 %+12% k poškození Bodyguard 33 %15
- +1.5s k trvání zpomalení Dispose 15 %+50 k rozsahu dopadu Rebound 85 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Rebound
- úr. 9Dispose
- úr. 15Bodyguard
- Pozice 2: Prostřední linka43 %
- Pozice 4: Support20 %
- Pozice 5: Hard Support16 %
- Pozice 3: Vedlejší linka16 %
Silní proti Marci
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 55,1 % | 207 | |
| +3,7% | 54,3 % | 1 452 | |
| +3,7% | 51,3 % | 476 | |
| +3,6% | 55,9 % | 288 | |
| +3,5% | 50,3 % | 862 | |
| +3,3% | 54,7 % | 455 | |
| +2,9% | 54,6 % | 2 647 | |
| +2,9% | 49,8 % | 1 634 | |
| +2,9% | 51,8 % | 705 | |
| +2,8% | 54,9 % | 2 174 | |
| +2,8% | 51,1 % | 2 913 | |
| +2,4% | 48,9 % | 364 |
Marci je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,8 % | 389 | |
| +3,5% | 50,3 % | 813 | |
| +3,4% | 55,8 % | 337 | |
| +3,4% | 52,1 % | 484 | |
| +3,2% | 52,1 % | 1 106 | |
| +3,0% | 51,5 % | 2 646 | |
| +3,0% | 52,8 % | 1 881 | |
| +2,9% | 52,7 % | 131 | |
| +2,9% | 60,4 % | 1 336 | |
| +2,7% | 54,7 % | 373 | |
| +2,6% | 55,4 % | 2 864 | |
| +2,5% | 45,6 % | 272 |
S kým je Marci silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 55,7 % | 2 140 | |
| +3,8% | 55,6 % | 338 | |
| +3,4% | 52,3 % | 308 | |
| +3,2% | 60,8 % | 212 | |
| +2,9% | 56,8 % | 863 | |
| +2,7% | 53,0 % | 854 | |
| +2,5% | 53,4 % | 1 234 | |
| +2,2% | 51,3 % | 918 | |
| +2,2% | 48,5 % | 336 | |
| +2,0% | 55,9 % | 467 | |
| +2,0% | 53,7 % | 2 259 | |
| +2,0% | 52,2 % | 1 237 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











