
Marci: kontry a build v Dota 2
Marci v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Unleash prodlužující své trvání o 6s za zabití 100 %Bodyguard aplikující silné odstranění 0 %25
- +0.75s k době omráčení Rebound 75 %+15% k rychlosti pohybu při Unleash 25 %20
- +115 k poškození dopadem Dispose 67 %+12% k poškození Bodyguard 33 %15
- +1.5s k trvání zpomalení Dispose 15 %+50 k rozsahu dopadu Rebound 85 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Rebound
- úr. 9Dispose
- úr. 15Bodyguard
- Pozice 2: Prostřední linka40 %
- Pozice 4: Support20 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
- Pozice 5: Hard Support17 %
Silní proti Marci
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 56,4 % | 548 | |
| +4,7% | 54,5 % | 512 | |
| +4,6% | 55,7 % | 968 | |
| +4,4% | 51,4 % | 148 | |
| +4,1% | 51,0 % | 145 | |
| +4,0% | 53,5 % | 228 | |
| +3,7% | 53,7 % | 162 | |
| +3,6% | 51,5 % | 807 | |
| +3,5% | 49,3 % | 146 | |
| +3,5% | 51,3 % | 312 | |
| +3,5% | 53,2 % | 205 | |
| +3,4% | 53,1 % | 367 |
Marci je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 65,9 % | 138 | |
| +6,7% | 59,6 % | 567 | |
| +4,8% | 53,5 % | 144 | |
| +4,7% | 57,4 % | 251 | |
| +4,2% | 57,9 % | 572 | |
| +4,1% | 55,9 % | 143 | |
| +3,9% | 58,2 % | 182 | |
| +3,3% | 57,0 % | 886 | |
| +3,2% | 53,1 % | 145 | |
| +3,2% | 55,0 % | 1 792 | |
| +3,1% | 59,1 % | 44 | |
| +2,9% | 52,2 % | 249 |
S kým je Marci silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 60,2 % | 512 | |
| +4,1% | 59,3 % | 194 | |
| +4,1% | 62,2 % | 82 | |
| +4,0% | 55,3 % | 179 | |
| +3,9% | 55,8 % | 516 | |
| +3,6% | 54,1 % | 61 | |
| +3,4% | 54,8 % | 115 | |
| +3,0% | 61,8 % | 157 | |
| +2,6% | 56,7 % | 446 | |
| +2,5% | 56,0 % | 166 | |
| +2,5% | 55,1 % | 1 021 | |
| +2,4% | 51,6 % | 126 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











