
Marci: kontry a build v Dota 2
Marci v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Unleash prodlužující své trvání o 6s za zabití 100 %Bodyguard aplikující silné odstranění 0 %25
- +0.75s k době omráčení Rebound 75 %+15% k rychlosti pohybu při Unleash 25 %20
- +115 k poškození dopadem Dispose 67 %+12% k poškození Bodyguard 33 %15
- +1.5s k trvání zpomalení Dispose 15 %+50 k rozsahu dopadu Rebound 85 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Rebound
- úr. 9Dispose
- úr. 15Bodyguard
- Pozice 2: Prostřední linka43 %
- Pozice 4: Support20 %
- Pozice 3: Vedlejší linka17 %
- Pozice 5: Hard Support14 %
Silní proti Marci
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 59,6 % | 421 | |
| +4,7% | 51,6 % | 258 | |
| +4,1% | 55,0 % | 509 | |
| +3,7% | 53,0 % | 1 384 | |
| +3,5% | 55,7 % | 420 | |
| +3,5% | 55,2 % | 846 | |
| +3,1% | 52,7 % | 1 043 | |
| +2,9% | 59,7 % | 1 941 | |
| +2,8% | 50,3 % | 147 | |
| +2,7% | 55,3 % | 2 275 | |
| +2,5% | 52,0 % | 552 | |
| +2,4% | 52,3 % | 539 |
Marci je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 62,0 % | 208 | |
| +3,8% | 51,2 % | 654 | |
| +3,8% | 55,3 % | 673 | |
| +3,7% | 53,9 % | 531 | |
| +3,4% | 53,5 % | 729 | |
| +3,4% | 52,5 % | 1 828 | |
| +3,0% | 54,6 % | 194 | |
| +2,8% | 51,7 % | 630 | |
| +2,8% | 50,5 % | 921 | |
| +2,6% | 48,1 % | 750 | |
| +2,6% | 52,2 % | 318 | |
| +2,5% | 54,1 % | 964 |
S kým je Marci silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 57,5 % | 1 271 | |
| +4,1% | 51,9 % | 189 | |
| +3,6% | 51,3 % | 150 | |
| +3,2% | 55,1 % | 287 | |
| +3,2% | 53,9 % | 763 | |
| +2,7% | 53,1 % | 377 | |
| +2,6% | 50,2 % | 813 | |
| +2,4% | 55,0 % | 171 | |
| +2,4% | 48,4 % | 463 | |
| +2,4% | 50,3 % | 183 | |
| +2,2% | 52,5 % | 1 601 | |
| +2,2% | 52,9 % | 1 790 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











