
Anti-Mage: kontry a build v Dota 2
Anti-Mage v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Anti-Mage
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 18 minYasha
- 22 minManta Style
- 30 minButterfly
- 31 minSkull Basher
- 34 minEye of Skadi
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- -1s z cooldownu Blink 17 %-50s z cooldownu Mana Void 83 %25
- +125 k dosahu Blink 72 %+0.8s k době omráčení Mana Void 28 %20
- +9%/18% k min./max. zpomalení pohybu Persecutor 29 %+0.2 k násobiči poškození Mana Void 71 %15
- +3 k regeneraci zdraví 28 %+200 k rozsahu Mana Void 72 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Blink
- úr. 10Mana Break
- úr. 15Counterspell
- Pozice 1: Bezpečná linka93 %
Silní proti Anti-Mage
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,5% | 52,8 % | 1 715 | |
| +5,6% | 56,5 % | 361 | |
| +5,0% | 56,0 % | 7 944 | |
| +4,8% | 59,5 % | 766 | |
| +3,8% | 53,5 % | 3 304 | |
| +3,6% | 55,7 % | 2 010 | |
| +3,4% | 52,5 % | 1 828 | |
| +3,4% | 54,1 % | 2 987 | |
| +3,0% | 55,8 % | 7 560 | |
| +2,7% | 55,2 % | 1 398 | |
| +2,7% | 54,4 % | 8 549 | |
| +2,6% | 52,7 % | 3 777 |
Anti-Mage je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +10,0% | 59,7 % | 1 831 | |
| +5,1% | 60,5 % | 157 | |
| +4,1% | 56,0 % | 737 | |
| +4,0% | 53,5 % | 944 | |
| +3,8% | 53,3 % | 3 200 | |
| +3,8% | 56,4 % | 1 373 | |
| +3,7% | 52,1 % | 1 362 | |
| +3,6% | 56,9 % | 2 816 | |
| +3,4% | 54,5 % | 3 673 | |
| +3,2% | 51,9 % | 2 471 | |
| +3,1% | 47,3 % | 8 415 | |
| +3,0% | 52,1 % | 10 919 |
S kým je Anti-Mage silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 50,7 % | 967 | |
| +3,9% | 53,9 % | 1 675 | |
| +3,4% | 52,1 % | 1 592 | |
| +3,0% | 53,2 % | 1 441 | |
| +2,6% | 50,2 % | 1 175 | |
| +2,5% | 49,9 % | 1 598 | |
| +2,4% | 55,1 % | 641 | |
| +2,2% | 50,9 % | 2 747 | |
| +2,1% | 54,3 % | 5 054 | |
| +2,1% | 51,1 % | 1 841 | |
| +1,9% | 53,5 % | 2 036 | |
| +1,8% | 53,7 % | 3 327 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











