
Mirana: kontry a build v Dota 2
Mirana v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Mirana
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Boty
- 12 minArcane Boots
- 33 minGuardian Greaves
- 16 minPower Treads
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 6 minUrn of Shadows
- 7 minRing of Basilius
- 7 minInfused Raindrops
- 13 minEssence Distiller
- 17 minSpirit Vessel
- 19 minRod of Atos
- 22 minEul's Scepter of Divinity
- 29 minAghanim's Scepter
Talenty
- +2 vystřelené šípy Sacred Arrow 94 %-30s z cooldownu Moonlight Shadow 6 %25
- +200 k poškození Starstorm 100 %+50 k poškození Celestial Quiver 0 %20
- Moonlight Shadow poskytující 20% k uhýbání 71 %+100 k rychlosti útoku Leap 29 %15
- -2s z cooldownu Starstorm 63 %+150 ke vzdálenosti Leap 37 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Starstorm
- úr. 11Sacred Arrow
- úr. 15Leap
- Pozice 4: Support54 %
- Pozice 5: Hard Support35 %
Silní proti Mirana
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 53,6 % | 491 | |
| +4,2% | 56,9 % | 590 | |
| +2,7% | 51,2 % | 1 276 | |
| +2,5% | 47,3 % | 1 653 | |
| +2,5% | 46,9 % | 1 462 | |
| +2,2% | 49,3 % | 2 384 | |
| +2,2% | 50,5 % | 1 472 | |
| +1,9% | 47,0 % | 2 164 | |
| +1,8% | 51,4 % | 7 081 | |
| +1,8% | 48,0 % | 2 204 | |
| +1,7% | 52,9 % | 5 263 | |
| +1,7% | 47,2 % | 4 082 |
Mirana je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,5% | 55,5 % | 339 | |
| +2,4% | 52,5 % | 3 589 | |
| +2,3% | 51,2 % | 1 139 | |
| +2,3% | 56,3 % | 1 056 | |
| +2,2% | 57,4 % | 1 019 | |
| +2,1% | 56,3 % | 2 189 | |
| +2,0% | 56,5 % | 1 628 | |
| +1,9% | 56,1 % | 494 | |
| +1,9% | 51,9 % | 6 525 | |
| +1,8% | 57,0 % | 128 | |
| +1,8% | 57,3 % | 1 560 | |
| +1,8% | 52,0 % | 2 570 |
S kým je Mirana silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 59,4 % | 239 | |
| +3,4% | 53,4 % | 990 | |
| +2,6% | 53,4 % | 1 248 | |
| +2,4% | 53,7 % | 1 478 | |
| +2,4% | 50,3 % | 598 | |
| +2,3% | 51,5 % | 1 581 | |
| +2,2% | 50,1 % | 964 | |
| +2,1% | 56,2 % | 2 859 | |
| +2,1% | 57,2 % | 584 | |
| +2,1% | 51,9 % | 3 548 | |
| +1,9% | 54,3 % | 738 | |
| +1,9% | 50,4 % | 2 334 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











