
Juggernaut: kontry a build v Dota 2
Juggernaut v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Juggernaut
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 10 minPerseverance
- 14 minBattle Fury
- 18 minYasha
- 22 minManta Style
- 27 minBlink Dagger
- 29 minButterfly
- 33 minAghanim's Scepter
- 33 minMonkey King Bar
Talenty
- +1s k trvání Omnislash 37 %Blade Dance s 40% lifestealem 63 %25
- +15% ke krit. poškození Blade Dance 82 %+120 k pošk. Blade Fury za sekundu 18 %20
- -15s z cooldownu Omnislash 0 %45 k rychlosti pohybu při Blade Fury 100 %15
- -12s z cooldownu Healing Ward 13 %-1.0s z intervalu získání sečtení Bladeform 87 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Blade Fury
- úr. 10Blade Dance
- úr. 15Healing Ward
- Pozice 1: Bezpečná linka99 %
Silní proti Juggernaut
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,2% | 64,9 % | 77 | |
| +3,7% | 59,4 % | 421 | |
| +3,6% | 52,5 % | 1 420 | |
| +3,1% | 51,6 % | 281 | |
| +3,0% | 59,9 % | 299 | |
| +2,9% | 52,5 % | 1 089 | |
| +2,9% | 49,8 % | 2 385 | |
| +2,8% | 52,3 % | 3 516 | |
| +2,8% | 52,4 % | 2 479 | |
| +2,7% | 50,2 % | 925 | |
| +2,7% | 51,8 % | 2 186 | |
| +2,6% | 53,3 % | 439 |
Juggernaut je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 59,8 % | 1 441 | |
| +4,2% | 55,1 % | 2 669 | |
| +3,7% | 57,7 % | 1 917 | |
| +3,7% | 57,1 % | 648 | |
| +3,6% | 60,6 % | 1 983 | |
| +3,0% | 57,2 % | 3 537 | |
| +2,9% | 59,2 % | 1 406 | |
| +2,9% | 55,5 % | 3 721 | |
| +2,8% | 55,4 % | 2 709 | |
| +2,8% | 54,3 % | 958 | |
| +2,7% | 58,3 % | 858 | |
| +2,2% | 59,1 % | 203 |
S kým je Juggernaut silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 55,2 % | 3 782 | |
| +3,1% | 55,1 % | 1 076 | |
| +2,9% | 52,9 % | 512 | |
| +2,7% | 52,0 % | 660 | |
| +2,1% | 55,0 % | 865 | |
| +2,0% | 55,0 % | 2 401 | |
| +2,0% | 50,9 % | 621 | |
| +2,0% | 50,5 % | 1 730 | |
| +1,9% | 52,8 % | 229 | |
| +1,9% | 54,0 % | 1 642 | |
| +1,7% | 53,2 % | 6 051 | |
| +1,7% | 54,4 % | 1 100 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











