
Witch Doctor: kontry a build v Dota 2
Witch Doctor v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Witch Doctor
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Observer a Sentry Wardy
- Sentry Ward
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 6 minUrn of Shadows
- 22 minGlimmer Cape
- 24 minBlink Dagger
- 24 minAghanim's Shard
- 29 minAether Lens
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +6 přeskoků Paralyzing Cask 41 %+40 k poškození Death Ward 60 %25
- Maledict udílející 75% z poškození navíc v okruhu 800 0 %+1% k léčení dle max. zdraví cíle Voodoo Restoration 100 %20
- -3.0s z cooldownu Paralyzing Cask 18 %+4s k trvání Maledict 82 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Maledict
- úr. 10Paralyzing Cask
- úr. 15Voodoo Restoration
- Pozice 5: Hard Support70 %
- Pozice 4: Support30 %
Silní proti Witch Doctor
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 51,3 % | 2 253 | |
| +3,3% | 58,5 % | 1 171 | |
| +3,2% | 54,8 % | 3 908 | |
| +3,0% | 53,2 % | 1 191 | |
| +2,8% | 52,5 % | 1 772 | |
| +2,6% | 45,0 % | 504 | |
| +2,5% | 47,4 % | 2 508 | |
| +2,5% | 49,0 % | 5 968 | |
| +2,1% | 51,5 % | 8 329 | |
| +2,1% | 49,9 % | 2 755 | |
| +1,8% | 47,9 % | 215 | |
| +1,7% | 49,2 % | 662 |
Witch Doctor je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 48,5 % | 778 | |
| +3,5% | 56,8 % | 1 010 | |
| +2,6% | 55,4 % | 1 753 | |
| +2,1% | 57,0 % | 1 501 | |
| +2,1% | 54,0 % | 4 358 | |
| +2,0% | 50,4 % | 8 772 | |
| +1,6% | 52,7 % | 4 057 | |
| +1,5% | 53,5 % | 11 207 | |
| +1,5% | 56,1 % | 2 043 | |
| +1,4% | 53,5 % | 3 088 | |
| +1,3% | 50,6 % | 7 222 | |
| +1,3% | 53,6 % | 5 068 |
S kým je Witch Doctor silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,7% | 61,0 % | 775 | |
| +2,5% | 49,1 % | 348 | |
| +2,3% | 54,0 % | 2 072 | |
| +1,9% | 51,0 % | 865 | |
| +1,8% | 55,3 % | 4 398 | |
| +1,8% | 51,2 % | 565 | |
| +1,6% | 55,5 % | 2 461 | |
| +1,6% | 53,1 % | 3 043 | |
| +1,6% | 59,6 % | 920 | |
| +1,5% | 53,1 % | 6 980 | |
| +1,4% | 54,1 % | 1 526 | |
| +1,4% | 50,1 % | 3 212 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











