
Warlock: kontry a build v Dota 2
Warlock v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Warlock
Start
- Tango
- Magic Stick
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 10 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 19 minGlimmer Cape
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- Golem vyvolaný po tvé smrti 100 %+5 cílů Fatal Bonds 0 %25
- 25% odolnost vůči poškození pro golemy 65 %+45 k pošk. Upheaval za sekundu 35 %20
- +8 k rychl. útoku spojenců Upheaval za sekundu 83 %+150 k rozsahu efektu Shadow Word 17 %15
- +4% ke sdílenému poškození Fatal Bonds 67 %+50 k rozsahu Upheaval 33 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Shadow Word
- úr. 9Fatal Bonds
- úr. 15Upheaval
- Pozice 5: Hard Support63 %
- Pozice 4: Support35 %
Silní proti Warlock
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 48,9 % | 1 139 | |
| +3,8% | 52,1 % | 1 978 | |
| +3,3% | 53,1 % | 816 | |
| +3,3% | 53,2 % | 771 | |
| +3,3% | 52,4 % | 1 732 | |
| +3,2% | 52,5 % | 240 | |
| +2,3% | 49,0 % | 989 | |
| +2,3% | 50,0 % | 1 772 | |
| +2,1% | 47,7 % | 723 | |
| +2,1% | 50,3 % | 2 881 | |
| +2,0% | 49,4 % | 2 166 | |
| +2,0% | 48,9 % | 765 |
Warlock je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 53,1 % | 3 055 | |
| +5,2% | 59,4 % | 1 024 | |
| +5,1% | 52,2 % | 343 | |
| +5,1% | 60,3 % | 957 | |
| +4,3% | 49,3 % | 3 619 | |
| +3,9% | 50,7 % | 286 | |
| +3,1% | 58,8 % | 362 | |
| +2,9% | 55,9 % | 836 | |
| +2,7% | 53,2 % | 785 | |
| +2,4% | 53,3 % | 2 041 | |
| +2,2% | 51,7 % | 1 211 | |
| +2,0% | 50,7 % | 375 |
S kým je Warlock silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 57,9 % | 145 | |
| +3,4% | 51,6 % | 531 | |
| +2,8% | 51,2 % | 572 | |
| +2,7% | 55,9 % | 1 512 | |
| +2,7% | 55,8 % | 1 890 | |
| +2,6% | 49,9 % | 1 106 | |
| +2,6% | 54,9 % | 390 | |
| +2,5% | 54,9 % | 2 164 | |
| +2,5% | 53,4 % | 970 | |
| +2,5% | 51,1 % | 932 | |
| +2,3% | 49,3 % | 546 | |
| +2,3% | 55,8 % | 2 862 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











