
Warlock: kontry a build v Dota 2
Warlock v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Warlock
Start
- Tango
- Magic Stick
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 10 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 19 minGlimmer Cape
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- Golem vyvolaný po tvé smrti 100 %+5 cílů Fatal Bonds 0 %25
- 25% odolnost vůči poškození pro golemy 65 %+45 k pošk. Upheaval za sekundu 35 %20
- +8 k rychl. útoku spojenců Upheaval za sekundu 83 %+150 k rozsahu efektu Shadow Word 17 %15
- +4% ke sdílenému poškození Fatal Bonds 67 %+50 k rozsahu Upheaval 33 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Shadow Word
- úr. 9Fatal Bonds
- úr. 15Upheaval
- Pozice 5: Hard Support70 %
- Pozice 4: Support29 %
Silní proti Warlock
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 54,6 % | 1 853 | |
| +3,8% | 54,3 % | 906 | |
| +3,7% | 51,5 % | 472 | |
| +3,4% | 49,1 % | 1 214 | |
| +3,0% | 52,2 % | 1 025 | |
| +2,9% | 54,9 % | 2 993 | |
| +2,8% | 49,4 % | 1 113 | |
| +2,5% | 50,0 % | 1 092 | |
| +2,4% | 50,3 % | 1 868 | |
| +2,2% | 50,1 % | 1 403 | |
| +2,2% | 55,0 % | 3 804 | |
| +2,2% | 55,6 % | 1 630 |
Warlock je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 51,8 % | 2 491 | |
| +5,2% | 57,2 % | 1 037 | |
| +5,0% | 50,5 % | 2 768 | |
| +4,9% | 55,4 % | 258 | |
| +4,7% | 57,6 % | 177 | |
| +4,6% | 67,1 % | 143 | |
| +4,4% | 48,6 % | 327 | |
| +4,2% | 52,6 % | 2 046 | |
| +3,9% | 56,3 % | 844 | |
| +3,8% | 58,7 % | 206 | |
| +3,6% | 58,8 % | 337 | |
| +3,6% | 51,9 % | 615 |
S kým je Warlock silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 56,6 % | 1 768 | |
| +2,5% | 55,8 % | 1 114 | |
| +2,5% | 57,0 % | 3 110 | |
| +2,4% | 48,6 % | 809 | |
| +2,2% | 52,7 % | 2 855 | |
| +2,2% | 52,9 % | 297 | |
| +2,0% | 52,3 % | 2 431 | |
| +2,0% | 51,7 % | 4 035 | |
| +1,9% | 51,7 % | 1 448 | |
| +1,9% | 48,9 % | 622 | |
| +1,8% | 52,2 % | 4 556 | |
| +1,7% | 50,4 % | 3 272 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











