
Sven: kontry a build v Dota 2
Sven v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Sven
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 11 minMask of Madness
- 15 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 25 minCrystalys
- 29 minDaedalus
- 31 minHarpoon
- 37 minSwift Blink
- 37 minSatanic
Talenty
- +50% k poškození God's Strength 90 %+1s k době omráčení Storm Hammer 11 %25
- -25% z cooldownu a spotřeby many Storm Hammer 0 %+8 k brnění Warcry 100 %20
- -12s z cooldownu God's Strength 67 %+25% k poškození rozštípnutím Great Cleave 33 %15
- +5s k trvání Warcry 68 %+20% k odolnosti vůči zpomalení God's Strength 32 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Great Cleave
- úr. 10Storm Hammer
- úr. 15Warcry
- Pozice 1: Bezpečná linka95 %
Silní proti Sven
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 47,6 % | 313 | |
| +4,1% | 53,3 % | 2 064 | |
| +3,3% | 52,3 % | 1 869 | |
| +3,0% | 52,9 % | 1 241 | |
| +3,0% | 47,0 % | 2 040 | |
| +2,9% | 49,4 % | 3 035 | |
| +2,7% | 52,6 % | 5 855 | |
| +2,7% | 52,3 % | 8 945 | |
| +2,5% | 46,3 % | 988 | |
| +2,3% | 47,7 % | 2 595 | |
| +2,3% | 47,3 % | 1 087 | |
| +2,2% | 49,4 % | 3 253 |
Sven je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 61,7 % | 514 | |
| +5,5% | 51,1 % | 867 | |
| +4,8% | 57,6 % | 2 949 | |
| +4,6% | 57,3 % | 1 734 | |
| +4,5% | 52,9 % | 13 089 | |
| +3,6% | 59,3 % | 1 396 | |
| +3,2% | 54,2 % | 1 006 | |
| +3,2% | 56,3 % | 609 | |
| +3,1% | 57,4 % | 190 | |
| +2,9% | 54,9 % | 2 993 | |
| +2,6% | 55,3 % | 6 079 | |
| +2,4% | 52,7 % | 1 943 |
S kým je Sven silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 56,3 % | 645 | |
| +3,7% | 54,3 % | 1 809 | |
| +2,8% | 50,3 % | 378 | |
| +2,8% | 51,4 % | 1 065 | |
| +2,5% | 54,9 % | 2 287 | |
| +2,2% | 57,3 % | 1 772 | |
| +2,2% | 52,3 % | 771 | |
| +2,2% | 56,0 % | 1 258 | |
| +2,1% | 56,4 % | 559 | |
| +2,1% | 56,6 % | 3 701 | |
| +2,1% | 54,7 % | 1 912 | |
| +2,1% | 52,9 % | 3 002 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











