
Wraith King: kontry a build v Dota 2
Wraith King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Wraith King
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 8 minPhase Boots
- 10 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 18 minRadiance
- 21 minBlink Dagger
- 23 minDesolator
- 28 minAghanim's Shard
- 32 minBlack King Bar
- 34 minAssault Cuirass
- 36 minAghanim's Scepter
Talenty
- -2s z cooldownu Mortal Strike 51 %Reincarnation vysílající kolem Wraithfire Blast 49 %25
- +50 k rychlosti útoku 76 %Bone Guard vyvolávající o 5 více kostlivců 24 %20
- +0.75s k době omráčení Wraithfire Blast 44 %+300 bodů zdraví 56 %15
- +8% k lifestealu Vampiric Spirit 45 %+2s k trvání zpomalení Wraithfire Blast 55 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Bone Guard
- úr. 10Mortal Strike
- úr. 15Wraithfire Blast
- Pozice 3: Vedlejší linka72 %
- Pozice 1: Bezpečná linka24 %
Silní proti Wraith King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 46,7 % | 1 395 | |
| +4,3% | 49,3 % | 3 619 | |
| +4,3% | 46,9 % | 4 229 | |
| +4,2% | 51,3 % | 7 709 | |
| +3,5% | 44,7 % | 1 145 | |
| +3,4% | 48,9 % | 8 884 | |
| +3,1% | 46,1 % | 2 248 | |
| +3,1% | 43,1 % | 768 | |
| +3,1% | 47,3 % | 8 415 | |
| +3,0% | 48,5 % | 934 | |
| +3,0% | 46,8 % | 2 013 | |
| +3,0% | 46,1 % | 4 267 |
Wraith King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 60,2 % | 2 335 | |
| +3,3% | 61,1 % | 1 169 | |
| +3,1% | 59,0 % | 1 752 | |
| +2,9% | 59,7 % | 1 941 | |
| +2,7% | 60,6 % | 2 852 | |
| +2,4% | 63,0 % | 1 790 | |
| +2,3% | 56,4 % | 7 975 | |
| +2,3% | 55,2 % | 1 316 | |
| +2,1% | 56,1 % | 1 775 | |
| +2,0% | 55,9 % | 8 758 | |
| +1,9% | 61,3 % | 2 265 | |
| +1,9% | 58,8 % | 1 441 |
S kým je Wraith King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,0 % | 1 390 | |
| +2,9% | 57,2 % | 538 | |
| +2,7% | 56,2 % | 985 | |
| +2,6% | 59,5 % | 4 334 | |
| +2,5% | 57,3 % | 1 203 | |
| +2,3% | 59,5 % | 1 447 | |
| +2,3% | 54,4 % | 9 205 | |
| +2,3% | 55,4 % | 1 128 | |
| +2,2% | 51,9 % | 1 313 | |
| +2,2% | 56,5 % | 5 409 | |
| +2,2% | 56,3 % | 1 260 | |
| +2,1% | 53,7 % | 123 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











