
Morphling: kontry a build v Dota 2
Morphling v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Morphling
Start
- Iron Branch
- Magic Wand
- Tango
- Circlet
- Faerie Fire
- Magic Stick
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 12 minVladmir's Offering
- 16 minYasha
- 16 minSpecialist's Array
- 21 minManta Style
- 25 minDragon Lance
- 29 minButterfly
- 33 minBlack King Bar
Talenty
- -40% z cooldownu Waveform 73 %+35 k síle 27 %25
- +15% k odolnosti vůči magii 72 %+12s k trvání Morph 28 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Waveform
- úr. 12Adaptive Strike
- úr. 13Attribute Shift (nárůst obratnosti)
- Pozice 1: Bezpečná linka80 %
- Pozice 2: Prostřední linka12 %
Silní proti Morphling
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,8 % | 129 | |
| +4,3% | 54,8 % | 126 | |
| +4,0% | 51,5 % | 101 | |
| +3,9% | 58,3 % | 782 | |
| +3,8% | 53,9 % | 532 | |
| +3,7% | 60,0 % | 95 | |
| +3,4% | 59,3 % | 177 | |
| +3,3% | 57,3 % | 96 | |
| +3,3% | 56,5 % | 292 | |
| +2,6% | 56,5 % | 653 | |
| +2,6% | 57,3 % | 192 | |
| +2,4% | 54,8 % | 166 |
Morphling je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 54,5 % | 88 | |
| +5,6% | 56,5 % | 191 | |
| +5,5% | 56,7 % | 30 | |
| +4,1% | 52,2 % | 226 | |
| +4,1% | 51,6 % | 744 | |
| +3,9% | 65,5 % | 55 | |
| +3,4% | 54,1 % | 307 | |
| +3,2% | 52,4 % | 126 | |
| +3,0% | 56,0 % | 225 | |
| +3,0% | 50,3 % | 193 | |
| +2,9% | 49,2 % | 315 | |
| +2,9% | 50,3 % | 332 |
S kým je Morphling silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 52,6 % | 78 | |
| +4,6% | 53,8 % | 132 | |
| +4,3% | 43,3 % | 30 | |
| +3,7% | 55,3 % | 190 | |
| +3,1% | 53,7 % | 227 | |
| +2,9% | 55,9 % | 238 | |
| +2,9% | 51,7 % | 58 | |
| +2,7% | 46,2 % | 78 | |
| +2,6% | 49,6 % | 264 | |
| +2,5% | 47,2 % | 89 | |
| +2,4% | 48,5 % | 97 | |
| +2,2% | 49,1 % | 57 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











