
Jakiro: kontry a build v Dota 2
Jakiro v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Jakiro
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 11 minArcane Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 11 minWind Lace
- 22 minGlimmer Cape
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 25 minForce Staff
- 34 minAghanim's Scepter
Talenty
- +100% k poškození a dosahu Dual Breath 63 %Liquid Frost/Fire udílející 3.5% z max. zdraví nepřátel 38 %25
- +0.4s k době omráčení Ice Path 32 %+25 k pošk. Macropyre za sekundu 69 %20
- +175 k dosahu útoku 62 %-3.5s z cooldownu Dual Breath 38 %15
- +30 ke zpomalení útoku Liquid Fire 74 %+100 k poškození Ice Path 26 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Liquid Frost
- úr. 9Liquid Fire
- úr. 10Dual Breath
- úr. 15Ice Path
- Pozice 5: Hard Support66 %
- Pozice 4: Support27 %
Silní proti Jakiro
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 63,9 % | 216 | |
| +2,7% | 55,8 % | 2 225 | |
| +2,7% | 59,4 % | 197 | |
| +2,7% | 52,0 % | 494 | |
| +2,7% | 55,7 % | 336 | |
| +2,6% | 57,2 % | 388 | |
| +2,6% | 54,6 % | 295 | |
| +2,4% | 52,9 % | 898 | |
| +2,4% | 55,7 % | 1 370 | |
| +2,3% | 56,6 % | 385 | |
| +2,1% | 52,6 % | 519 | |
| +2,1% | 55,4 % | 607 |
Jakiro je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 49,1 % | 114 | |
| +3,4% | 54,3 % | 116 | |
| +3,3% | 44,0 % | 134 | |
| +3,1% | 47,9 % | 1 193 | |
| +3,1% | 56,3 % | 190 | |
| +3,0% | 54,1 % | 327 | |
| +3,0% | 55,5 % | 164 | |
| +3,0% | 45,3 % | 53 | |
| +2,9% | 49,9 % | 729 | |
| +2,8% | 50,8 % | 663 | |
| +2,8% | 50,0 % | 646 | |
| +2,4% | 47,4 % | 344 |
S kým je Jakiro silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 51,9 % | 52 | |
| +3,7% | 55,1 % | 719 | |
| +3,3% | 52,3 % | 453 | |
| +2,8% | 51,6 % | 62 | |
| +2,7% | 52,0 % | 346 | |
| +2,6% | 49,2 % | 459 | |
| +2,5% | 52,7 % | 1 112 | |
| +2,4% | 52,6 % | 407 | |
| +2,4% | 52,1 % | 267 | |
| +2,4% | 49,1 % | 499 | |
| +2,1% | 49,0 % | 1 547 | |
| +2,0% | 51,6 % | 822 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











