
Centaur Warrunner: kontry a build v Dota 2
Centaur Warrunner v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Centaur Warrunner
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Boty
- 12 minPhase Boots
- 43 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minVanguard
- 9 minHelm of the Dominator
- 18 minBlink Dagger
- 19 minBlade Mail
- 24 minHeart of Tarrasque
- 27 minPipe of Insight
- 29 minPerseverance
- 34 minShiva's Guard
Talenty
- Retaliate působící jako aura 71 %+1.0s k době omráčení Hoof Stomp 29 %25
- +45 k poškození Retaliate 50 %-25s z cooldownu Stampede 50 %20
Pořadí schopností
- úr. 8Retaliate
- úr. 11Double Edge
- úr. 15Hoof Stomp
- Pozice 3: Vedlejší linka96 %
Silní proti Centaur Warrunner
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,4% | 60,9 % | 238 | |
| +4,7% | 56,9 % | 6 707 | |
| +3,1% | 55,3 % | 977 | |
| +2,7% | 50,6 % | 2 583 | |
| +2,7% | 48,9 % | 1 541 | |
| +2,6% | 53,7 % | 985 | |
| +2,5% | 54,1 % | 3 752 | |
| +2,4% | 51,6 % | 2 197 | |
| +2,4% | 50,4 % | 1 832 | |
| +2,3% | 50,5 % | 1 263 | |
| +2,2% | 54,8 % | 3 333 | |
| +2,1% | 46,7 % | 182 |
Centaur Warrunner je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 51,2 % | 3 266 | |
| +4,0% | 53,5 % | 703 | |
| +3,9% | 53,3 % | 2 957 | |
| +3,8% | 55,5 % | 932 | |
| +3,4% | 54,0 % | 224 | |
| +3,3% | 54,7 % | 981 | |
| +2,3% | 55,7 % | 962 | |
| +2,3% | 52,7 % | 3 333 | |
| +2,3% | 50,7 % | 3 151 | |
| +2,2% | 52,1 % | 3 838 | |
| +2,2% | 53,1 % | 5 697 | |
| +2,1% | 51,5 % | 1 034 |
S kým je Centaur Warrunner silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 50,0 % | 216 | |
| +3,8% | 57,8 % | 147 | |
| +3,3% | 49,0 % | 551 | |
| +3,0% | 53,6 % | 2 409 | |
| +2,8% | 55,7 % | 510 | |
| +2,7% | 55,7 % | 646 | |
| +2,7% | 52,6 % | 190 | |
| +2,0% | 51,1 % | 1 355 | |
| +1,9% | 54,9 % | 2 042 | |
| +1,8% | 53,1 % | 4 890 | |
| +1,5% | 52,7 % | 584 | |
| +1,4% | 55,3 % | 3 972 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











