
Axe: kontry a build v Dota 2
Axe v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Axe
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 40 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 9 minVanguard
- 14 minBlink Dagger
- 17 minBlade Mail
- 26 minAghanim's Shard
- 28 minPerseverance
- 29 minBlack King Bar
- 31 minKaya
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +85 k rozsahu Berserker's Call 81 %+150 k poškození Culling Blade 19 %25
- +15 k síle 28 %+40 k poškození Counter Helix 72 %20
- +8 k pošk. Battle Hunger za sekundu 55 %+10 k brnění Berserker's Call 45 %15
- +3s k trvání bonusů za zabití Culling Blade 20 %+8% k rychlosti pohybu za aktivní Battle Hunger 80 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Counter Helix
- úr. 11Berserker's Call
- úr. 15Battle Hunger
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Axe
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 54,3 % | 12 259 | |
| +3,2% | 53,9 % | 2 144 | |
| +2,7% | 51,1 % | 2 068 | |
| +2,6% | 47,2 % | 3 705 | |
| +2,5% | 47,9 % | 3 169 | |
| +2,5% | 51,3 % | 2 621 | |
| +2,4% | 54,1 % | 8 192 | |
| +2,1% | 52,2 % | 20 094 | |
| +2,0% | 50,3 % | 2 242 | |
| +2,0% | 49,2 % | 4 859 | |
| +1,9% | 51,8 % | 4 534 | |
| +1,8% | 44,9 % | 2 799 |
Axe je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 53,4 % | 6 759 | |
| +5,0% | 56,0 % | 7 944 | |
| +3,7% | 58,9 % | 2 433 | |
| +3,6% | 56,2 % | 1 978 | |
| +3,4% | 55,7 % | 662 | |
| +2,9% | 51,2 % | 1 596 | |
| +2,6% | 54,2 % | 2 454 | |
| +2,5% | 52,2 % | 3 969 | |
| +2,3% | 51,5 % | 9 314 | |
| +2,2% | 50,8 % | 13 388 | |
| +2,2% | 55,2 % | 11 942 | |
| +2,1% | 52,4 % | 1 453 |
S kým je Axe silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 58,4 % | 274 | |
| +4,4% | 53,9 % | 167 | |
| +4,1% | 55,7 % | 1 081 | |
| +3,1% | 51,4 % | 1 796 | |
| +2,8% | 55,1 % | 1 188 | |
| +2,8% | 57,2 % | 566 | |
| +2,7% | 54,3 % | 887 | |
| +2,5% | 53,2 % | 2 048 | |
| +2,4% | 56,6 % | 3 181 | |
| +2,4% | 52,5 % | 2 164 | |
| +2,3% | 49,7 % | 3 087 | |
| +2,1% | 52,7 % | 2 211 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











