
Axe: kontry a build v Dota 2
Axe v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Axe
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 40 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 9 minVanguard
- 14 minBlink Dagger
- 17 minBlade Mail
- 26 minAghanim's Shard
- 28 minPerseverance
- 29 minBlack King Bar
- 31 minKaya
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +85 k rozsahu Berserker's Call 81 %+150 k poškození Culling Blade 19 %25
- +15 k síle 28 %+40 k poškození Counter Helix 72 %20
- +8 k pošk. Battle Hunger za sekundu 55 %+10 k brnění Berserker's Call 45 %15
- +3s k trvání bonusů za zabití Culling Blade 20 %+8% k rychlosti pohybu za aktivní Battle Hunger 80 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Counter Helix
- úr. 11Berserker's Call
- úr. 15Battle Hunger
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Axe
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 51,0 % | 1 438 | |
| +3,6% | 53,7 % | 177 | |
| +3,2% | 51,4 % | 741 | |
| +3,0% | 54,3 % | 1 036 | |
| +2,9% | 56,1 % | 1 360 | |
| +2,8% | 55,4 % | 1 912 | |
| +2,8% | 53,5 % | 976 | |
| +2,8% | 54,3 % | 2 217 | |
| +2,7% | 57,8 % | 3 561 | |
| +2,7% | 54,9 % | 4 454 | |
| +2,6% | 54,2 % | 585 | |
| +2,5% | 50,2 % | 1 453 |
Axe je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,0 % | 1 638 | |
| +5,0% | 50,9 % | 2 263 | |
| +3,5% | 53,7 % | 937 | |
| +3,2% | 52,2 % | 230 | |
| +3,1% | 51,8 % | 1 192 | |
| +2,9% | 56,2 % | 603 | |
| +2,9% | 54,9 % | 647 | |
| +2,8% | 49,0 % | 147 | |
| +2,8% | 50,6 % | 982 | |
| +2,7% | 51,1 % | 610 | |
| +2,6% | 48,1 % | 872 | |
| +2,5% | 48,7 % | 3 730 |
S kým je Axe silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 56,7 % | 210 | |
| +4,4% | 54,7 % | 75 | |
| +4,3% | 56,6 % | 226 | |
| +3,9% | 55,4 % | 865 | |
| +3,7% | 55,0 % | 60 | |
| +2,8% | 49,3 % | 882 | |
| +2,6% | 50,7 % | 1 214 | |
| +2,5% | 51,6 % | 546 | |
| +2,5% | 55,5 % | 265 | |
| +2,2% | 52,4 % | 3 442 | |
| +2,1% | 53,2 % | 158 | |
| +2,1% | 51,5 % | 3 119 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











