
Arc Warden: kontry a build v Dota 2
Arc Warden v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Arc Warden
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 45 minBoots of Travel 2
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 8 minHand of Midas
- 14 minMaelstrom
- 20 minMjollnir
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minDragon Lance
- 28 minManta Style
- 31 minBloodthorn
Talenty
- +1.0 k bonusu ke všem atributům od Runic Infusion 82 %+240 k poškození Spark Wraith 18 %25
- +30s k trvání Spark Wraith 4 %-4s z cooldownu Magnetic Field 96 %20
- +20% ke zpomalení Flux 33 %+25 k rychlosti útoku v Magnetic Field 67 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Spark Wraith
- úr. 10Flux
- úr. 15Magnetic Field
- Pozice 2: Prostřední linka90 %
Silní proti Arc Warden
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,7% | 54,0 % | 163 | |
| +7,7% | 59,1 % | 132 | |
| +5,2% | 59,2 % | 201 | |
| +5,1% | 53,3 % | 257 | |
| +4,6% | 58,1 % | 117 | |
| +4,6% | 56,5 % | 131 | |
| +4,5% | 50,6 % | 407 | |
| +4,3% | 51,9 % | 721 | |
| +3,9% | 49,3 % | 146 | |
| +3,1% | 45,9 % | 61 | |
| +2,9% | 43,9 % | 319 | |
| +2,9% | 47,8 % | 527 |
Arc Warden je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 67,5 % | 200 | |
| +5,4% | 63,4 % | 164 | |
| +4,0% | 58,8 % | 473 | |
| +3,8% | 60,2 % | 585 | |
| +3,6% | 53,5 % | 995 | |
| +3,3% | 55,8 % | 972 | |
| +3,3% | 56,6 % | 686 | |
| +3,3% | 63,0 % | 330 | |
| +3,2% | 57,5 % | 424 | |
| +3,1% | 56,5 % | 490 | |
| +3,0% | 61,9 % | 286 | |
| +2,9% | 61,0 % | 105 |
S kým je Arc Warden silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 61,0 % | 408 | |
| +4,4% | 56,2 % | 299 | |
| +4,0% | 59,7 % | 77 | |
| +3,5% | 61,5 % | 262 | |
| +3,3% | 54,9 % | 268 | |
| +3,1% | 56,4 % | 234 | |
| +3,1% | 54,6 % | 366 | |
| +2,9% | 56,7 % | 120 | |
| +2,7% | 55,9 % | 254 | |
| +2,6% | 60,6 % | 99 | |
| +2,6% | 60,8 % | 370 | |
| +2,5% | 53,3 % | 105 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











