
Arc Warden: kontry a build v Dota 2
Arc Warden v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Arc Warden
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Tango
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 45 minBoots of Travel 2
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 8 minHand of Midas
- 14 minMaelstrom
- 20 minMjollnir
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minDragon Lance
- 28 minManta Style
- 31 minBloodthorn
Talenty
- +1.0 k bonusu ke všem atributům od Runic Infusion 82 %+240 k poškození Spark Wraith 18 %25
- +30s k trvání Spark Wraith 4 %-4s z cooldownu Magnetic Field 96 %20
- +20% ke zpomalení Flux 33 %+25 k rychlosti útoku v Magnetic Field 67 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Spark Wraith
- úr. 10Flux
- úr. 15Magnetic Field
- Pozice 2: Prostřední linka92 %
Silní proti Arc Warden
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 54,9 % | 153 | |
| +5,9% | 51,1 % | 229 | |
| +5,8% | 56,7 % | 97 | |
| +4,4% | 55,3 % | 38 | |
| +4,3% | 54,5 % | 516 | |
| +4,0% | 49,0 % | 204 | |
| +4,0% | 52,5 % | 139 | |
| +4,0% | 49,8 % | 261 | |
| +3,9% | 50,9 % | 169 | |
| +3,9% | 54,8 % | 744 | |
| +3,4% | 49,2 % | 63 | |
| +3,0% | 48,0 % | 244 |
Arc Warden je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 66,7 % | 111 | |
| +5,8% | 58,6 % | 391 | |
| +4,9% | 60,4 % | 417 | |
| +4,8% | 61,9 % | 270 | |
| +3,5% | 55,9 % | 1 108 | |
| +3,5% | 55,3 % | 524 | |
| +3,3% | 58,7 % | 264 | |
| +3,2% | 56,3 % | 302 | |
| +2,8% | 58,3 % | 96 | |
| +2,8% | 53,8 % | 288 | |
| +2,7% | 54,5 % | 442 | |
| +2,6% | 58,9 % | 168 |
S kým je Arc Warden silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 60,3 % | 78 | |
| +4,0% | 56,3 % | 245 | |
| +3,7% | 56,6 % | 129 | |
| +3,4% | 60,0 % | 265 | |
| +3,3% | 57,9 % | 382 | |
| +3,1% | 54,3 % | 129 | |
| +3,1% | 66,7 % | 45 | |
| +2,8% | 64,6 % | 79 | |
| +2,6% | 54,4 % | 528 | |
| +2,4% | 57,1 % | 794 | |
| +2,3% | 57,6 % | 490 | |
| +2,3% | 49,1 % | 53 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











