
Visage: kontry a build v Dota 2
Visage v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Visage
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Tango
- Faerie Fire
Boty
- 12 minTranquil Boots
- 27 minBoots of Bearing
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 1 minMagic Wand
Talenty
- -2s z doby obnovení nabití Gravekeeper's Cloak 0 %+1 familiar 100 %25
- +30 k poškození Soul Assumption za nabití 24 %+1 ke snižování brnění útoky Visage a familiarů 76 %20
- +2s k trvání Grave Chill 20 %Soul Assumption zasahující 3 cíle 80 %15
- -1s z cooldownu Soul Assumption 0 %+6 k zákl. poškození Visage a familiarů 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Grave Chill
- úr. 11Soul Assumption
- úr. 15Gravekeeper's Cloak
- Pozice 2: Prostřední linka39 %
- Pozice 3: Vedlejší linka39 %
- Pozice 4: Support14 %
Silní proti Visage
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 51,1 % | 309 | |
| +5,5% | 48,6 % | 218 | |
| +4,8% | 47,6 % | 439 | |
| +4,4% | 48,6 % | 327 | |
| +4,3% | 45,3 % | 265 | |
| +4,2% | 47,0 % | 134 | |
| +4,2% | 47,1 % | 365 | |
| +4,2% | 48,0 % | 150 | |
| +4,1% | 47,8 % | 301 | |
| +3,4% | 45,0 % | 131 | |
| +3,4% | 48,4 % | 345 | |
| +3,4% | 47,3 % | 558 |
Visage je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,6% | 64,0 % | 114 | |
| +6,1% | 63,2 % | 212 | |
| +5,4% | 58,6 % | 302 | |
| +3,3% | 58,5 % | 1 171 | |
| +3,2% | 61,0 % | 367 | |
| +3,1% | 54,2 % | 131 | |
| +3,1% | 59,4 % | 170 | |
| +3,0% | 57,5 % | 631 | |
| +3,0% | 59,1 % | 203 | |
| +2,9% | 62,9 % | 178 | |
| +2,9% | 63,4 % | 273 | |
| +2,8% | 56,1 % | 417 |
S kým je Visage silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 61,6 % | 125 | |
| +5,9% | 63,1 % | 149 | |
| +5,4% | 63,3 % | 169 | |
| +4,8% | 56,3 % | 144 | |
| +4,6% | 60,4 % | 399 | |
| +4,6% | 60,2 % | 563 | |
| +3,9% | 59,6 % | 374 | |
| +3,6% | 60,8 % | 918 | |
| +3,6% | 60,9 % | 749 | |
| +3,3% | 63,2 % | 144 | |
| +3,2% | 54,4 % | 147 | |
| +3,1% | 59,0 % | 388 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











