
Visage: kontry a build v Dota 2
Visage v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Visage
Start
- Iron Branch
- Circlet
- Tango
- Faerie Fire
Boty
- 12 minTranquil Boots
- 27 minBoots of Bearing
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 1 minMagic Wand
Talenty
- -2s z doby obnovení nabití Gravekeeper's Cloak 0 %+1 familiar 100 %25
- +30 k poškození Soul Assumption za nabití 24 %+1 ke snižování brnění útoky Visage a familiarů 76 %20
- +2s k trvání Grave Chill 20 %Soul Assumption zasahující 3 cíle 80 %15
- -1s z cooldownu Soul Assumption 0 %+6 k zákl. poškození Visage a familiarů 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Grave Chill
- úr. 11Soul Assumption
- úr. 15Gravekeeper's Cloak
- Pozice 3: Vedlejší linka48 %
- Pozice 2: Prostřední linka30 %
- Pozice 4: Support14 %
Silní proti Visage
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 54,5 % | 433 | |
| +4,9% | 46,8 % | 79 | |
| +4,8% | 53,5 % | 144 | |
| +4,8% | 47,7 % | 109 | |
| +4,8% | 46,8 % | 47 | |
| +4,4% | 48,2 % | 251 | |
| +4,3% | 43,2 % | 81 | |
| +4,0% | 46,9 % | 211 | |
| +3,4% | 48,3 % | 267 | |
| +3,3% | 48,5 % | 359 | |
| +3,3% | 44,0 % | 134 | |
| +3,2% | 47,8 % | 69 |
Visage je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,9% | 75,0 % | 68 | |
| +4,8% | 58,0 % | 429 | |
| +4,8% | 62,5 % | 40 | |
| +4,6% | 56,5 % | 131 | |
| +4,4% | 69,2 % | 117 | |
| +4,3% | 58,3 % | 120 | |
| +3,7% | 60,2 % | 108 | |
| +3,7% | 59,4 % | 421 | |
| +3,7% | 62,3 % | 191 | |
| +3,5% | 58,3 % | 266 | |
| +3,4% | 56,6 % | 235 | |
| +3,1% | 61,5 % | 374 |
S kým je Visage silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 66,0 % | 50 | |
| +5,1% | 63,2 % | 117 | |
| +4,8% | 54,6 % | 108 | |
| +4,6% | 69,6 % | 79 | |
| +4,5% | 61,0 % | 82 | |
| +4,4% | 58,1 % | 93 | |
| +4,4% | 65,3 % | 167 | |
| +4,2% | 66,0 % | 147 | |
| +4,1% | 61,5 % | 525 | |
| +3,8% | 58,7 % | 247 | |
| +3,8% | 59,2 % | 368 | |
| +3,1% | 51,4 % | 37 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











