
Undying: kontry a build v Dota 2
Undying v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Undying
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Enchanted Mango
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
Boty
- 10 minArcane Boots
- 28 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 14 minHeaddress
- 19 minMekansm
- 20 minBlade Mail
Talenty
- +50% k síle Flesh Golem 53 %Tombstone vyvolaný po tvé smrti 47 %25
- -2s z cooldownu Decay 58 %+4 útoky ke zničení Tombstone 42 %20
- +12 k poškození/léčení za jednotku Soul Rip 56 %+20 k poškození zombie 44 %15
- +30 k základnímu poškození Decay 68 %-15s z cooldownu Tombstone 32 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Decay
- úr. 10Tombstone
- úr. 15Soul Rip
- Pozice 4: Support40 %
- Pozice 5: Hard Support32 %
- Pozice 3: Vedlejší linka25 %
Silní proti Undying
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 51,9 % | 1 197 | |
| +3,4% | 52,8 % | 633 | |
| +3,3% | 51,6 % | 446 | |
| +2,7% | 55,3 % | 979 | |
| +2,7% | 51,8 % | 660 | |
| +2,5% | 52,6 % | 2 130 | |
| +2,5% | 56,9 % | 123 | |
| +2,5% | 49,5 % | 513 | |
| +2,5% | 53,4 % | 943 | |
| +2,3% | 51,2 % | 430 | |
| +2,3% | 54,0 % | 891 | |
| +2,3% | 53,6 % | 1 086 |
Undying je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 52,0 % | 1 415 | |
| +4,7% | 60,9 % | 501 | |
| +4,4% | 52,0 % | 275 | |
| +4,2% | 48,2 % | 1 907 | |
| +4,1% | 53,6 % | 427 | |
| +3,2% | 51,0 % | 1 622 | |
| +2,8% | 53,5 % | 316 | |
| +2,7% | 50,7 % | 1 300 | |
| +2,3% | 54,4 % | 206 | |
| +2,2% | 59,2 % | 265 | |
| +2,2% | 55,2 % | 784 | |
| +2,1% | 52,9 % | 887 |
S kým je Undying silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,3% | 53,4 % | 363 | |
| +3,2% | 54,4 % | 195 | |
| +2,9% | 54,7 % | 843 | |
| +2,7% | 53,9 % | 1 949 | |
| +2,7% | 54,8 % | 560 | |
| +2,7% | 51,7 % | 662 | |
| +2,3% | 50,3 % | 1 110 | |
| +2,2% | 48,1 % | 206 | |
| +2,2% | 53,8 % | 2 026 | |
| +1,9% | 49,2 % | 545 | |
| +1,9% | 50,3 % | 461 | |
| +1,9% | 51,5 % | 524 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











