
Undying: kontry a build v Dota 2
Undying v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Undying
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Enchanted Mango
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
Boty
- 10 minArcane Boots
- 28 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 5 minRing of Basilius
- 14 minHeaddress
- 19 minMekansm
- 20 minBlade Mail
Talenty
- +50% k síle Flesh Golem 53 %Tombstone vyvolaný po tvé smrti 47 %25
- -2s z cooldownu Decay 58 %+4 útoky ke zničení Tombstone 42 %20
- +12 k poškození/léčení za jednotku Soul Rip 56 %+20 k poškození zombie 44 %15
- +30 k základnímu poškození Decay 68 %-15s z cooldownu Tombstone 32 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Decay
- úr. 10Tombstone
- úr. 15Soul Rip
- Pozice 5: Hard Support44 %
- Pozice 3: Vedlejší linka30 %
- Pozice 4: Support24 %
Silní proti Undying
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 58,7 % | 412 | |
| +3,9% | 56,9 % | 2 743 | |
| +3,3% | 57,0 % | 886 | |
| +3,1% | 61,7 % | 183 | |
| +3,0% | 53,2 % | 434 | |
| +3,0% | 61,5 % | 288 | |
| +2,8% | 51,1 % | 1 494 | |
| +2,5% | 53,7 % | 1 003 | |
| +2,4% | 55,3 % | 2 473 | |
| +2,2% | 51,7 % | 617 | |
| +2,1% | 50,4 % | 927 | |
| +2,0% | 53,7 % | 920 |
Undying je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 58,2 % | 299 | |
| +5,3% | 50,7 % | 1 140 | |
| +5,2% | 52,0 % | 883 | |
| +4,8% | 53,2 % | 359 | |
| +4,6% | 48,7 % | 384 | |
| +3,7% | 53,2 % | 1 318 | |
| +3,3% | 50,5 % | 768 | |
| +3,2% | 52,6 % | 831 | |
| +3,0% | 53,0 % | 1 061 | |
| +3,0% | 56,3 % | 974 | |
| +2,9% | 50,8 % | 1 218 | |
| +2,5% | 55,1 % | 412 |
S kým je Undying silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 65,9 % | 270 | |
| +3,8% | 58,5 % | 633 | |
| +3,8% | 53,8 % | 225 | |
| +3,4% | 49,3 % | 625 | |
| +3,1% | 53,1 % | 352 | |
| +2,7% | 52,3 % | 1 198 | |
| +2,7% | 48,5 % | 759 | |
| +2,5% | 50,8 % | 532 | |
| +2,0% | 53,4 % | 2 343 | |
| +1,8% | 49,0 % | 936 | |
| +1,8% | 53,8 % | 1 167 | |
| +1,5% | 51,8 % | 467 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











