
Tidehunter: kontry a build v Dota 2
Tidehunter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tidehunter
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minVladmir's Offering
- 16 minPerseverance
- 18 minBlink Dagger
- 28 minAghanim's Scepter
- 35 minShiva's Guard
Talenty
- +1.0s k době omráčení Ravage 77 %Anchor Smash působící na budovy 23 %25
- Odstranění Kraken Shell používající Anchor Smash 0 %+4 k redukci brnění Gush 100 %20
- +90 k poškození Gush 100 %-15s z cooldownu Ravage 0 %15
- +10% k redukci poškození Anchor Smash 30 %+20% ke zpomalení pohybu Gush 70 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Anchor Smash
- úr. 11Kraken Shell
- úr. 15Gush
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Tidehunter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 51,8 % | 1 770 | |
| +4,5% | 59,4 % | 271 | |
| +4,3% | 57,0 % | 607 | |
| +4,2% | 53,4 % | 6 624 | |
| +3,6% | 50,3 % | 1 769 | |
| +3,6% | 57,4 % | 6 919 | |
| +3,4% | 51,9 % | 746 | |
| +3,3% | 57,4 % | 767 | |
| +3,0% | 51,9 % | 497 | |
| +2,9% | 53,2 % | 2 823 | |
| +2,8% | 55,4 % | 6 115 | |
| +2,6% | 55,5 % | 1 228 |
Tidehunter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 58,1 % | 757 | |
| +6,7% | 52,2 % | 3 766 | |
| +5,2% | 54,6 % | 1 853 | |
| +4,3% | 47,3 % | 414 | |
| +4,2% | 53,0 % | 396 | |
| +4,0% | 55,4 % | 251 | |
| +3,6% | 56,9 % | 510 | |
| +3,3% | 51,8 % | 3 434 | |
| +3,1% | 53,2 % | 2 507 | |
| +3,0% | 54,4 % | 2 398 | |
| +2,9% | 47,3 % | 4 743 | |
| +2,9% | 53,4 % | 386 |
S kým je Tidehunter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 59,8 % | 174 | |
| +3,4% | 49,6 % | 720 | |
| +3,0% | 47,8 % | 1 107 | |
| +3,0% | 48,8 % | 1 472 | |
| +2,7% | 49,2 % | 319 | |
| +2,5% | 54,1 % | 599 | |
| +2,4% | 47,6 % | 1 524 | |
| +2,3% | 52,6 % | 2 796 | |
| +2,3% | 53,8 % | 351 | |
| +2,2% | 55,2 % | 1 251 | |
| +2,1% | 48,6 % | 937 | |
| +2,0% | 51,1 % | 274 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











