
Tidehunter: kontry a build v Dota 2
Tidehunter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tidehunter
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minVladmir's Offering
- 16 minPerseverance
- 18 minBlink Dagger
- 28 minAghanim's Scepter
- 35 minShiva's Guard
Talenty
- +1.0s k době omráčení Ravage 77 %Anchor Smash působící na budovy 23 %25
- Odstranění Kraken Shell používající Anchor Smash 0 %+4 k redukci brnění Gush 100 %20
- +90 k poškození Gush 100 %-15s z cooldownu Ravage 0 %15
- +10% k redukci poškození Anchor Smash 30 %+20% ke zpomalení pohybu Gush 70 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Anchor Smash
- úr. 11Kraken Shell
- úr. 15Gush
- Pozice 3: Vedlejší linka91 %
Silní proti Tidehunter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 54,8 % | 540 | |
| +3,5% | 49,6 % | 1 235 | |
| +3,5% | 51,7 % | 638 | |
| +3,2% | 55,7 % | 5 655 | |
| +3,1% | 50,9 % | 1 212 | |
| +3,1% | 53,9 % | 2 034 | |
| +3,0% | 52,0 % | 4 142 | |
| +2,8% | 48,4 % | 1 359 | |
| +2,8% | 50,6 % | 1 430 | |
| +2,6% | 52,4 % | 6 481 | |
| +2,5% | 49,3 % | 615 | |
| +2,4% | 51,2 % | 215 |
Tidehunter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 52,5 % | 3 547 | |
| +5,0% | 60,2 % | 480 | |
| +3,8% | 53,1 % | 507 | |
| +2,7% | 46,8 % | 4 573 | |
| +2,7% | 56,7 % | 686 | |
| +2,5% | 52,8 % | 2 352 | |
| +2,4% | 51,4 % | 759 | |
| +2,4% | 51,1 % | 1 523 | |
| +2,3% | 55,1 % | 700 | |
| +2,2% | 58,8 % | 228 | |
| +2,1% | 52,0 % | 4 036 | |
| +2,1% | 52,8 % | 1 015 |
S kým je Tidehunter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 56,7 % | 150 | |
| +5,0% | 54,9 % | 319 | |
| +4,6% | 53,2 % | 156 | |
| +3,6% | 56,4 % | 511 | |
| +3,3% | 49,0 % | 841 | |
| +3,2% | 48,6 % | 663 | |
| +3,1% | 53,9 % | 395 | |
| +3,1% | 53,6 % | 1 332 | |
| +2,9% | 49,9 % | 988 | |
| +2,6% | 47,9 % | 1 312 | |
| +2,6% | 54,9 % | 508 | |
| +2,4% | 50,7 % | 134 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











