
Slark: kontry a build v Dota 2
Slark v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slark
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minDiffusal Blade
- 16 minPerseverance
- 21 minShadow Blade
- 24 minAghanim's Scepter
- 29 minSilver Edge
- 31 minAghanim's Shard
- 32 minBlack King Bar
- 36 minEye of Skadi
Talenty
- +1.5s k trvání Shadow Dance 44 %+1 k ukradené/získané obrat. za sečtení Essence Shift 56 %25
- +20s k trvání Essence Shift 22 %+100 k rychlosti útoku při Shadow Dance 79 %20
- +70 k poškození Dark Pact 75 %+30 k regen. zdraví Shadow Dance za sek. 25 %15
- -0.75s z cooldownu Dark Pact 39 %+0.5s k trvání přivázání Pounce 61 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Dark Pact
- úr. 10Pounce
- úr. 15Saltwater Shiv
- Pozice 1: Bezpečná linka77 %
- Pozice 2: Prostřední linka13 %
Silní proti Slark
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 59,3 % | 2 611 | |
| +3,9% | 53,2 % | 500 | |
| +3,7% | 57,4 % | 756 | |
| +3,7% | 52,9 % | 1 575 | |
| +3,5% | 53,6 % | 1 764 | |
| +3,3% | 54,4 % | 3 563 | |
| +2,9% | 54,7 % | 2 720 | |
| +2,9% | 53,8 % | 1 248 | |
| +2,7% | 55,8 % | 4 299 | |
| +2,6% | 54,3 % | 6 963 | |
| +2,6% | 56,3 % | 2 929 | |
| +2,2% | 52,9 % | 1 424 |
Slark je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 62,1 % | 140 | |
| +5,8% | 55,8 % | 4 309 | |
| +5,8% | 54,9 % | 1 309 | |
| +4,8% | 55,0 % | 2 850 | |
| +4,3% | 58,0 % | 1 100 | |
| +4,0% | 50,4 % | 1 256 | |
| +3,1% | 53,8 % | 1 618 | |
| +3,1% | 55,8 % | 1 840 | |
| +3,0% | 52,0 % | 4 142 | |
| +2,9% | 50,4 % | 1 344 | |
| +2,7% | 53,6 % | 3 511 | |
| +2,3% | 50,6 % | 694 |
S kým je Slark silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 51,8 % | 1 058 | |
| +3,8% | 51,5 % | 1 811 | |
| +3,6% | 53,7 % | 1 561 | |
| +3,4% | 50,3 % | 525 | |
| +3,0% | 49,6 % | 117 | |
| +3,0% | 47,5 % | 1 461 | |
| +2,8% | 51,0 % | 441 | |
| +2,7% | 49,3 % | 201 | |
| +2,6% | 47,7 % | 1 636 | |
| +2,4% | 52,8 % | 2 419 | |
| +2,4% | 48,6 % | 1 087 | |
| +2,4% | 50,9 % | 1 580 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











