
Slark: kontry a build v Dota 2
Slark v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slark
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minDiffusal Blade
- 16 minPerseverance
- 21 minShadow Blade
- 24 minAghanim's Scepter
- 29 minSilver Edge
- 31 minAghanim's Shard
- 32 minBlack King Bar
- 36 minEye of Skadi
Talenty
- +1.5s k trvání Shadow Dance 44 %+1 k ukradené/získané obrat. za sečtení Essence Shift 56 %25
- +20s k trvání Essence Shift 22 %+100 k rychlosti útoku při Shadow Dance 79 %20
- +70 k poškození Dark Pact 75 %+30 k regen. zdraví Shadow Dance za sek. 25 %15
- -0.75s z cooldownu Dark Pact 39 %+0.5s k trvání přivázání Pounce 61 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Dark Pact
- úr. 10Pounce
- úr. 15Saltwater Shiv
- Pozice 1: Bezpečná linka79 %
- Pozice 2: Prostřední linka13 %
Silní proti Slark
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,4% | 60,3 % | 3 478 | |
| +6,0% | 57,0 % | 512 | |
| +4,5% | 57,4 % | 4 884 | |
| +4,2% | 58,2 % | 1 253 | |
| +4,2% | 57,8 % | 1 576 | |
| +3,0% | 57,7 % | 3 376 | |
| +3,0% | 53,7 % | 1 560 | |
| +2,9% | 53,4 % | 2 736 | |
| +2,7% | 54,9 % | 4 899 | |
| +2,5% | 56,8 % | 4 559 | |
| +2,4% | 57,7 % | 475 | |
| +2,4% | 56,0 % | 2 260 |
Slark je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 55,9 % | 5 719 | |
| +6,4% | 57,2 % | 3 599 | |
| +5,7% | 56,3 % | 174 | |
| +4,2% | 53,4 % | 6 624 | |
| +3,4% | 51,9 % | 1 702 | |
| +3,3% | 50,7 % | 1 378 | |
| +3,2% | 48,2 % | 5 100 | |
| +3,1% | 51,9 % | 1 422 | |
| +3,0% | 51,4 % | 2 995 | |
| +3,0% | 48,3 % | 9 312 | |
| +2,6% | 54,1 % | 1 635 | |
| +2,5% | 47,4 % | 2 227 |
S kým je Slark silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 49,2 % | 1 245 | |
| +3,8% | 54,4 % | 1 814 | |
| +3,6% | 48,1 % | 1 333 | |
| +3,4% | 51,1 % | 184 | |
| +3,4% | 51,6 % | 2 083 | |
| +3,3% | 49,6 % | 567 | |
| +3,1% | 54,6 % | 740 | |
| +2,4% | 48,3 % | 635 | |
| +2,0% | 48,9 % | 1 851 | |
| +2,0% | 47,3 % | 1 970 | |
| +1,9% | 49,5 % | 6 469 | |
| +1,9% | 51,5 % | 1 852 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











