
Silencer: kontry a build v Dota 2
Silencer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Silencer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 12 minArcane Boots
- 14 minPower Treads
- 10 minTranquil Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 7 minRing of Basilius
- 21 minForce Staff
- 22 minGlimmer Cape
- 30 minDragon Lance
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- +30% k int. na pošk. Glaives of Wisdom 100 %+2s k trvání Global Silence 0 %25
- +40s k trvání ukradení int. Glaives of Wisdom 31 %Last Word s rozsahem 250 69 %20
- -15s z cooldownu Global Silence 80 %+2s/+1s k zákl./přidanému trvání Arcane Curse 20 %15
- +25 k rychlosti útoku 100 %+7% k modifikátoru pošk. umlčených nepřátel Suffer In Silence 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Arcane Curse
- úr. 10Last Word
- úr. 15Glaives of Wisdom
- Pozice 5: Hard Support45 %
- Pozice 4: Support41 %
- Pozice 2: Prostřední linka12 %
Silní proti Silencer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 59,1 % | 599 | |
| +4,0% | 57,9 % | 5 729 | |
| +2,5% | 52,7 % | 577 | |
| +2,4% | 48,7 % | 1 487 | |
| +2,4% | 56,0 % | 1 715 | |
| +2,3% | 54,4 % | 4 911 | |
| +2,2% | 50,7 % | 6 757 | |
| +2,1% | 53,8 % | 1 317 | |
| +2,1% | 49,3 % | 416 | |
| +1,9% | 52,7 % | 1 705 | |
| +1,8% | 54,8 % | 7 035 | |
| +1,7% | 48,9 % | 1 602 |
Silencer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 55,5 % | 1 276 | |
| +4,7% | 58,7 % | 1 679 | |
| +4,3% | 51,6 % | 3 949 | |
| +4,2% | 60,3 % | 277 | |
| +3,4% | 47,3 % | 558 | |
| +2,9% | 54,3 % | 1 089 | |
| +2,7% | 53,3 % | 2 590 | |
| +2,4% | 54,0 % | 1 523 | |
| +2,4% | 57,2 % | 872 | |
| +2,3% | 50,0 % | 3 009 | |
| +2,2% | 51,1 % | 1 764 | |
| +2,1% | 50,5 % | 1 809 |
S kým je Silencer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 60,2 % | 568 | |
| +2,5% | 51,7 % | 480 | |
| +2,3% | 50,7 % | 1 318 | |
| +2,2% | 51,6 % | 7 910 | |
| +1,9% | 53,9 % | 449 | |
| +1,6% | 47,8 % | 577 | |
| +1,6% | 54,4 % | 6 050 | |
| +1,6% | 51,7 % | 9 706 | |
| +1,6% | 48,5 % | 874 | |
| +1,5% | 52,5 % | 3 805 | |
| +1,5% | 49,5 % | 868 | |
| +1,4% | 49,8 % | 6 050 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











