
Pudge: kontry a build v Dota 2
Pudge v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Pudge
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Wind Lace
- Sentry Ward
Boty
- 7 minTranquil Boots
- 12 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 4 minBracer
- 4 minWind Lace
- 5 minMagic Wand
- 8 minUrn of Shadows
- 8 minInfused Raindrops
- 18 minBlink Dagger
- 22 minAether Lens
- 25 minBlade Mail
- 25 minGlimmer Cape
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- 1.5× poškození/léčení Dismember 51 %1.5× bonusy Flesh Heap a Meat Shield 49 %25
- +0.75s k max. době vyvolávání Dismember 53 %-4s z cooldownu Meat Hook 47 %20
- +8% k lifestealu kouzly 34 %+150 k poškození Meat Hook 66 %15
- +5 k brnění 59 %+10% ke zpomalení Rot 41 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Rot
- úr. 10Meat Hook
- úr. 15Meat Shield
- Pozice 4: Support35 %
- Pozice 5: Hard Support29 %
- Pozice 3: Vedlejší linka21 %
- Pozice 2: Prostřední linka13 %
Silní proti Pudge
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,6% | 47,9 % | 355 | |
| +2,3% | 49,7 % | 1 259 | |
| +2,2% | 49,0 % | 6 792 | |
| +2,0% | 48,5 % | 5 786 | |
| +2,0% | 52,2 % | 6 017 | |
| +1,9% | 49,7 % | 8 767 | |
| +1,8% | 49,9 % | 3 755 | |
| +1,8% | 49,9 % | 4 036 | |
| +1,8% | 46,5 % | 3 517 | |
| +1,7% | 50,4 % | 8 013 | |
| +1,7% | 46,1 % | 5 244 | |
| +1,6% | 53,0 % | 10 070 |
Pudge je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 54,4 % | 4 016 | |
| +2,5% | 58,6 % | 1 627 | |
| +2,3% | 51,6 % | 14 765 | |
| +2,2% | 53,6 % | 22 950 | |
| +2,1% | 52,2 % | 20 094 | |
| +1,9% | 58,2 % | 1 919 | |
| +1,9% | 55,0 % | 8 732 | |
| +1,6% | 54,7 % | 2 424 | |
| +1,5% | 51,8 % | 4 160 | |
| +1,5% | 53,7 % | 3 215 | |
| +1,4% | 55,8 % | 4 990 | |
| +1,4% | 54,3 % | 8 129 |
S kým je Pudge silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 54,2 % | 3 199 | |
| +2,4% | 48,9 % | 12 011 | |
| +1,8% | 50,5 % | 2 520 | |
| +1,8% | 51,6 % | 4 252 | |
| +1,8% | 52,1 % | 21 370 | |
| +1,8% | 54,0 % | 5 156 | |
| +1,7% | 54,0 % | 6 298 | |
| +1,7% | 46,5 % | 260 | |
| +1,7% | 51,3 % | 7 151 | |
| +1,7% | 52,0 % | 3 043 | |
| +1,6% | 54,0 % | 2 203 | |
| +1,6% | 47,7 % | 1 239 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











