
Pudge: kontry a build v Dota 2
Pudge v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Pudge
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Wind Lace
- Sentry Ward
Boty
- 7 minTranquil Boots
- 12 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 4 minBracer
- 4 minWind Lace
- 5 minMagic Wand
- 8 minUrn of Shadows
- 8 minInfused Raindrops
- 18 minBlink Dagger
- 22 minAether Lens
- 25 minBlade Mail
- 25 minGlimmer Cape
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- 1.5× poškození/léčení Dismember 51 %1.5× bonusy Flesh Heap a Meat Shield 49 %25
- +0.75s k max. době vyvolávání Dismember 53 %-4s z cooldownu Meat Hook 47 %20
- +8% k lifestealu kouzly 34 %+150 k poškození Meat Hook 66 %15
- +5 k brnění 59 %+10% ke zpomalení Rot 41 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Rot
- úr. 10Meat Hook
- úr. 15Meat Shield
- Pozice 4: Support37 %
- Pozice 5: Hard Support27 %
- Pozice 3: Vedlejší linka24 %
- Pozice 2: Prostřední linka10 %
Silní proti Pudge
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 54,1 % | 1 411 | |
| +3,7% | 50,5 % | 2 157 | |
| +3,3% | 55,3 % | 3 465 | |
| +3,2% | 55,0 % | 1 792 | |
| +3,2% | 52,2 % | 859 | |
| +3,0% | 54,6 % | 690 | |
| +2,9% | 49,6 % | 1 100 | |
| +2,8% | 51,9 % | 4 908 | |
| +2,8% | 53,6 % | 3 378 | |
| +2,5% | 51,9 % | 2 917 | |
| +2,2% | 54,8 % | 1 906 | |
| +2,1% | 51,6 % | 3 016 |
Pudge je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 53,7 % | 2 231 | |
| +3,4% | 50,8 % | 1 382 | |
| +3,2% | 51,5 % | 1 370 | |
| +3,1% | 56,8 % | 1 517 | |
| +2,6% | 53,0 % | 1 895 | |
| +2,5% | 52,4 % | 4 687 | |
| +2,4% | 56,9 % | 2 313 | |
| +2,2% | 55,2 % | 3 052 | |
| +2,2% | 50,0 % | 3 899 | |
| +2,1% | 53,2 % | 263 | |
| +2,1% | 50,1 % | 1 699 | |
| +2,0% | 53,2 % | 5 220 |
S kým je Pudge silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 53,8 % | 1 679 | |
| +3,4% | 51,4 % | 909 | |
| +2,7% | 49,8 % | 1 198 | |
| +2,5% | 52,0 % | 2 473 | |
| +2,3% | 49,9 % | 1 184 | |
| +2,3% | 49,2 % | 1 784 | |
| +2,3% | 49,2 % | 126 | |
| +2,1% | 53,9 % | 2 648 | |
| +2,0% | 51,9 % | 1 956 | |
| +1,8% | 48,9 % | 3 621 | |
| +1,6% | 52,1 % | 282 | |
| +1,6% | 50,9 % | 6 246 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











