
Puck: kontry a build v Dota 2
Puck v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Puck
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 4 minNull Talisman
- 14 minWitch Blade
- 19 minBlink Dagger
- 24 minEul's Scepter of Divinity
- 28 minParasma
- 34 minAghanim's Scepter
Talenty
- -30s z cooldownu Dream Coil 48 %+350 k rozsahu/maximální vzdálenosti Waning Rift 52 %25
- -2.5s z cooldownu Waning Rift 75 %+200 k poškození přivázáním/přetržením Dream Coil 25 %20
- +2% k obnově zdraví a many Puckish 3 %+60 k poškození Waning Rift 97 %15
- +35 k poškození Illusory Orb 80 %+1.25s k trvání umlčení Waning Rift 20 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Illusory Orb
- úr. 10Waning Rift
- úr. 15Phase Shift
- Pozice 2: Prostřední linka98 %
Silní proti Puck
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 60,8 % | 130 | |
| +6,6% | 58,1 % | 480 | |
| +6,4% | 62,8 % | 191 | |
| +6,3% | 61,2 % | 376 | |
| +6,2% | 57,6 % | 92 | |
| +4,9% | 59,4 % | 909 | |
| +4,8% | 55,6 % | 54 | |
| +4,6% | 56,6 % | 99 | |
| +4,2% | 60,5 % | 124 | |
| +4,1% | 52,3 % | 486 | |
| +4,0% | 56,8 % | 403 | |
| +3,9% | 60,2 % | 191 |
Puck je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 52,0 % | 298 | |
| +5,1% | 57,0 % | 748 | |
| +4,7% | 50,3 % | 873 | |
| +4,2% | 53,0 % | 202 | |
| +4,1% | 55,1 % | 421 | |
| +3,9% | 52,8 % | 771 | |
| +3,3% | 54,0 % | 374 | |
| +2,8% | 51,3 % | 638 | |
| +2,8% | 54,0 % | 415 | |
| +2,8% | 56,1 % | 189 | |
| +2,7% | 48,3 % | 739 | |
| +2,5% | 55,1 % | 321 |
S kým je Puck silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 56,4 % | 443 | |
| +5,3% | 52,4 % | 124 | |
| +4,5% | 56,4 % | 218 | |
| +3,9% | 53,7 % | 285 | |
| +3,8% | 50,4 % | 137 | |
| +2,7% | 55,7 % | 79 | |
| +2,6% | 51,8 % | 987 | |
| +2,6% | 54,7 % | 579 | |
| +2,5% | 52,9 % | 633 | |
| +2,5% | 52,8 % | 199 | |
| +2,4% | 51,3 % | 409 | |
| +2,0% | 53,7 % | 1 090 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











