
Puck: kontry a build v Dota 2
Puck v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Puck
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 4 minNull Talisman
- 14 minWitch Blade
- 19 minBlink Dagger
- 24 minEul's Scepter of Divinity
- 28 minParasma
- 34 minAghanim's Scepter
Talenty
- -30s z cooldownu Dream Coil 48 %+350 k rozsahu/maximální vzdálenosti Waning Rift 52 %25
- -2.5s z cooldownu Waning Rift 75 %+200 k poškození přivázáním/přetržením Dream Coil 25 %20
- +2% k obnově zdraví a many Puckish 3 %+60 k poškození Waning Rift 97 %15
- +35 k poškození Illusory Orb 80 %+1.25s k trvání umlčení Waning Rift 20 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Illusory Orb
- úr. 10Waning Rift
- úr. 15Phase Shift
- Pozice 2: Prostřední linka94 %
Silní proti Puck
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 63,5 % | 498 | |
| +5,6% | 57,9 % | 190 | |
| +5,5% | 61,6 % | 125 | |
| +5,4% | 59,2 % | 319 | |
| +5,3% | 58,2 % | 244 | |
| +4,8% | 63,8 % | 213 | |
| +4,7% | 58,9 % | 521 | |
| +4,6% | 53,1 % | 322 | |
| +4,1% | 55,5 % | 337 | |
| +4,1% | 53,5 % | 157 | |
| +4,0% | 55,8 % | 217 | |
| +4,0% | 57,1 % | 282 |
Puck je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 55,3 % | 94 | |
| +4,6% | 57,2 % | 353 | |
| +3,9% | 48,7 % | 1 313 | |
| +3,3% | 49,0 % | 1 899 | |
| +3,1% | 46,6 % | 1 059 | |
| +3,1% | 52,5 % | 1 008 | |
| +3,0% | 51,8 % | 1 431 | |
| +2,6% | 49,0 % | 98 | |
| +2,6% | 57,7 % | 156 | |
| +2,4% | 46,6 % | 723 | |
| +2,3% | 49,1 % | 267 | |
| +2,3% | 46,6 % | 1 633 |
S kým je Puck silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 51,7 % | 329 | |
| +4,1% | 50,7 % | 700 | |
| +3,8% | 44,1 % | 93 | |
| +3,4% | 51,4 % | 798 | |
| +3,3% | 51,9 % | 239 | |
| +3,1% | 53,8 % | 290 | |
| +2,9% | 49,6 % | 387 | |
| +2,9% | 44,1 % | 118 | |
| +2,7% | 52,0 % | 802 | |
| +2,6% | 50,4 % | 550 | |
| +2,6% | 47,0 % | 328 | |
| +2,5% | 49,2 % | 543 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











