
Night Stalker: kontry a build v Dota 2
Night Stalker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Night Stalker
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
- 17 minBlink Dagger
- 27 minBlack King Bar
- 28 minHarpoon
- 33 minSkull Basher
- 34 minBuckler
- 34 minNullifier
Talenty
- +100 k lifestealu Midnight Feast 11 %-35s z cooldownu Dark Ascension 89 %25
- +25 k poškození Dark Ascension 37 %Hunter in the Night poskytující 20% k odoln. vůči změně stavu 63 %15
- -1s z cooldownu Void 66 %+10 k pošk. Crippling Fear za sekundu 34 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Void
- úr. 11Midnight Feast
- úr. 15Crippling Fear
- Pozice 3: Vedlejší linka93 %
Silní proti Night Stalker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +10,1% | 58,7 % | 351 | |
| +5,6% | 52,0 % | 579 | |
| +5,6% | 59,7 % | 432 | |
| +5,4% | 57,3 % | 695 | |
| +5,2% | 51,7 % | 288 | |
| +4,3% | 53,2 % | 656 | |
| +3,4% | 55,2 % | 2 373 | |
| +3,0% | 56,9 % | 320 | |
| +2,7% | 51,3 % | 803 | |
| +2,6% | 46,1 % | 440 | |
| +2,6% | 51,8 % | 866 | |
| +2,4% | 52,3 % | 1 630 |
Night Stalker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 59,5 % | 1 169 | |
| +4,9% | 56,4 % | 888 | |
| +4,7% | 58,9 % | 521 | |
| +4,5% | 56,7 % | 434 | |
| +4,0% | 54,2 % | 1 048 | |
| +3,6% | 52,0 % | 4 438 | |
| +3,4% | 54,1 % | 2 987 | |
| +2,9% | 54,7 % | 2 720 | |
| +2,6% | 56,7 % | 1 156 | |
| +2,5% | 53,2 % | 1 673 | |
| +2,4% | 54,7 % | 1 106 | |
| +2,4% | 54,8 % | 1 673 |
S kým je Night Stalker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 58,1 % | 105 | |
| +4,9% | 51,1 % | 184 | |
| +3,2% | 52,5 % | 438 | |
| +2,8% | 52,7 % | 148 | |
| +2,8% | 56,5 % | 1 208 | |
| +2,5% | 49,0 % | 989 | |
| +2,4% | 51,6 % | 1 022 | |
| +2,3% | 54,5 % | 413 | |
| +2,3% | 52,6 % | 2 348 | |
| +2,2% | 54,1 % | 2 863 | |
| +2,2% | 48,4 % | 1 010 | |
| +2,1% | 50,0 % | 612 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











