
Huskar: kontry a build v Dota 2
Huskar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Huskar
Start
- Gauntlets of Strength
- Faerie Fire
- Tango
- Iron Branch
Boty
- 12 minPower Treads
- 31 minBoots of Travel
- 15 minPhase Boots
Během hry
- 1 minBracer
- 9 minArmlet of Mordiggian
- 13 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
Talenty
- +6s k trvání Burning Spear 38 %+22% k poškození cíle Life Break 62 %25
- +30% k regeneraci dle síly Berserker's Blood 77 %-5s z cooldownu Life Break 23 %20
- +5 k pošk. hořením Burning Spear 31 %+12% k lifestealu 69 %15
- +0.75s k trvání odzbrojení Inner Fire 79 %+2s k trvání zpomalení Life Break 21 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Berserker's Blood
- úr. 10Burning Spear
- úr. 15Inner Fire
- Pozice 2: Prostřední linka64 %
- Pozice 3: Vedlejší linka24 %
Silní proti Huskar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,1% | 61,0 % | 520 | |
| +8,0% | 63,9 % | 479 | |
| +7,1% | 67,5 % | 200 | |
| +6,9% | 63,2 % | 212 | |
| +6,4% | 59,1 % | 347 | |
| +5,2% | 58,7 % | 63 | |
| +4,7% | 57,3 % | 912 | |
| +4,6% | 62,6 % | 412 | |
| +4,2% | 55,1 % | 118 | |
| +4,1% | 56,4 % | 78 | |
| +4,0% | 52,7 % | 474 | |
| +3,9% | 55,6 % | 691 |
Huskar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,7% | 58,0 % | 636 | |
| +6,1% | 50,9 % | 958 | |
| +5,5% | 54,4 % | 193 | |
| +4,8% | 50,0 % | 386 | |
| +4,7% | 54,2 % | 264 | |
| +4,5% | 50,7 % | 67 | |
| +4,5% | 51,1 % | 642 | |
| +4,3% | 48,9 % | 454 | |
| +4,1% | 56,4 % | 181 | |
| +4,0% | 54,5 % | 393 | |
| +3,8% | 49,6 % | 270 | |
| +3,4% | 50,0 % | 854 |
S kým je Huskar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 54,9 % | 335 | |
| +4,6% | 54,9 % | 113 | |
| +3,3% | 49,1 % | 112 | |
| +3,2% | 51,7 % | 482 | |
| +3,0% | 46,2 % | 238 | |
| +2,9% | 52,1 % | 169 | |
| +2,6% | 51,6 % | 556 | |
| +2,5% | 50,5 % | 289 | |
| +2,3% | 57,7 % | 175 | |
| +2,1% | 50,7 % | 150 | |
| +2,0% | 48,3 % | 87 | |
| +2,0% | 55,8 % | 138 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











