
Huskar: kontry a build v Dota 2
Huskar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Huskar
Start
- Gauntlets of Strength
- Faerie Fire
- Tango
- Iron Branch
Boty
- 12 minPower Treads
- 31 minBoots of Travel
- 15 minPhase Boots
Během hry
- 1 minBracer
- 9 minArmlet of Mordiggian
- 13 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
Talenty
- +6s k trvání Burning Spear 38 %+22% k poškození cíle Life Break 62 %25
- +30% k regeneraci dle síly Berserker's Blood 77 %-5s z cooldownu Life Break 23 %20
- +5 k pošk. hořením Burning Spear 31 %+12% k lifestealu 69 %15
- +0.75s k trvání odzbrojení Inner Fire 79 %+2s k trvání zpomalení Life Break 21 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Berserker's Blood
- úr. 10Burning Spear
- úr. 15Inner Fire
- Pozice 2: Prostřední linka53 %
- Pozice 3: Vedlejší linka31 %
Silní proti Huskar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,2% | 61,3 % | 850 | |
| +6,5% | 60,2 % | 274 | |
| +6,2% | 64,2 % | 430 | |
| +5,8% | 62,3 % | 387 | |
| +5,3% | 62,3 % | 162 | |
| +4,5% | 62,2 % | 793 | |
| +4,4% | 60,6 % | 1 090 | |
| +4,3% | 55,4 % | 294 | |
| +4,1% | 57,0 % | 179 | |
| +3,9% | 55,3 % | 47 | |
| +3,9% | 56,4 % | 997 | |
| +3,7% | 60,0 % | 1 009 |
Huskar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 54,0 % | 265 | |
| +5,6% | 50,6 % | 172 | |
| +5,6% | 55,5 % | 110 | |
| +5,4% | 50,3 % | 790 | |
| +4,9% | 51,9 % | 243 | |
| +4,9% | 52,2 % | 224 | |
| +4,8% | 49,7 % | 741 | |
| +4,7% | 48,9 % | 305 | |
| +4,3% | 52,2 % | 689 | |
| +3,9% | 58,8 % | 102 | |
| +3,7% | 53,3 % | 274 | |
| +3,6% | 58,0 % | 174 |
S kým je Huskar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 53,0 % | 217 | |
| +3,9% | 49,0 % | 51 | |
| +3,5% | 52,9 % | 121 | |
| +3,4% | 46,1 % | 115 | |
| +3,4% | 51,8 % | 610 | |
| +3,2% | 53,7 % | 201 | |
| +3,1% | 47,0 % | 681 | |
| +3,0% | 50,2 % | 508 | |
| +2,9% | 51,2 % | 574 | |
| +2,9% | 47,9 % | 238 | |
| +2,4% | 52,7 % | 110 | |
| +2,3% | 54,2 % | 552 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











