
Doom: kontry a build v Dota 2
Doom v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Doom
Start
- Tango
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minWind Lace
- 11 minDrum of Endurance
- 18 minBlink Dagger
- 18 minRadiance
- 27 minBlack King Bar
- 32 minShiva's Guard
- 37 minAghanim's Scepter
Talenty
- Doom aplikující utišení 81 %Permanentní Scorched Earth 19 %25
- -10s z cooldownu Doom 45 %+66 k poškození 55 %20
- +7% k rychlosti pohybu při Scorched Earth 32 %+1.5% k max. zdraví jako pošk. Infernal Blade 68 %15
- +10% k odolnosti vůči magii 69 %+0.2s k době omráčení Infernal Blade 31 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Scorched Earth
- úr. 11Devour
- úr. 15Infernal Blade
- Pozice 3: Vedlejší linka91 %
Silní proti Doom
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 54,1 % | 610 | |
| +4,5% | 58,7 % | 741 | |
| +3,8% | 56,6 % | 290 | |
| +3,8% | 56,2 % | 203 | |
| +3,4% | 59,9 % | 675 | |
| +3,4% | 50,8 % | 266 | |
| +3,3% | 54,1 % | 567 | |
| +3,1% | 56,3 % | 128 | |
| +2,8% | 63,1 % | 195 | |
| +2,5% | 51,3 % | 1 760 | |
| +2,5% | 55,4 % | 681 | |
| +2,4% | 50,0 % | 658 |
Doom je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 55,0 % | 333 | |
| +5,2% | 54,1 % | 505 | |
| +3,7% | 56,3 % | 552 | |
| +3,7% | 49,0 % | 2 467 | |
| +3,5% | 51,0 % | 816 | |
| +3,5% | 52,4 % | 649 | |
| +3,3% | 53,7 % | 702 | |
| +3,0% | 51,4 % | 986 | |
| +2,9% | 51,5 % | 780 | |
| +2,7% | 47,7 % | 1 252 | |
| +2,5% | 52,4 % | 584 | |
| +2,4% | 48,2 % | 3 191 |
S kým je Doom silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 59,6 % | 208 | |
| +5,6% | 50,8 % | 132 | |
| +4,1% | 58,5 % | 188 | |
| +3,9% | 55,4 % | 139 | |
| +3,2% | 55,6 % | 216 | |
| +3,1% | 50,2 % | 273 | |
| +3,1% | 49,4 % | 81 | |
| +3,1% | 48,1 % | 532 | |
| +3,0% | 48,0 % | 198 | |
| +2,8% | 48,6 % | 941 | |
| +2,7% | 48,3 % | 1 121 | |
| +2,7% | 48,8 % | 320 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











