
Alchemist: kontry a build v Dota 2
Alchemist v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Alchemist
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
Boty
- 8 minPhase Boots
- 10 minPower Treads
- 30 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 15 minRadiance
- 17 minBlink Dagger
Talenty
- +50 k rychlosti pohybu Chemical Rage 57 %+50 k regeneraci zdraví Chemical Rage 43 %25
- -0.1s ze zákl. intervalu útoků Chemical Rage 81 %+400 k max. poškození Unstable Concoction 20 %20
- +1 k redukci brnění Acid Spray 16 %Greevil's Greed poskytující +3 k poškození za sečtení 84 %15
- +1% ke zpomalení/redukci zákl. pošk. za sečtení Corrosive Weaponry 0 %+150 k rozsahu výbuchu Unstable Concoction 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Acid Spray
- úr. 10Unstable Concoction
- úr. 15Corrosive Weaponry
- Pozice 1: Bezpečná linka30 %
- Pozice 3: Vedlejší linka27 %
- Pozice 2: Prostřední linka19 %
- Pozice 4: Support13 %
Silní proti Alchemist
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 56,4 % | 1 373 | |
| +3,5% | 55,6 % | 234 | |
| +3,3% | 54,2 % | 465 | |
| +2,9% | 52,7 % | 854 | |
| +2,9% | 51,4 % | 432 | |
| +2,9% | 56,8 % | 1 456 | |
| +2,6% | 57,6 % | 172 | |
| +2,4% | 53,6 % | 420 | |
| +2,4% | 56,1 % | 396 | |
| +2,3% | 53,8 % | 158 | |
| +2,3% | 52,0 % | 298 | |
| +2,3% | 55,1 % | 700 |
Alchemist je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,7% | 54,5 % | 257 | |
| +4,9% | 46,7 % | 1 395 | |
| +4,0% | 56,4 % | 1 005 | |
| +4,0% | 55,8 % | 217 | |
| +3,7% | 59,1 % | 203 | |
| +3,7% | 50,5 % | 380 | |
| +3,6% | 48,5 % | 550 | |
| +3,3% | 53,6 % | 405 | |
| +3,3% | 54,1 % | 270 | |
| +3,2% | 56,9 % | 350 | |
| +3,2% | 51,1 % | 262 | |
| +2,8% | 56,0 % | 134 |
S kým je Alchemist silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 52,3 % | 304 | |
| +6,0% | 48,8 % | 127 | |
| +5,0% | 55,8 % | 147 | |
| +4,5% | 54,9 % | 430 | |
| +4,3% | 52,9 % | 499 | |
| +4,0% | 51,8 % | 228 | |
| +3,9% | 52,5 % | 238 | |
| +3,6% | 54,0 % | 960 | |
| +3,4% | 50,0 % | 102 | |
| +3,1% | 49,4 % | 178 | |
| +3,1% | 52,7 % | 383 | |
| +2,9% | 49,1 % | 694 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











