
Alchemist: kontry a build v Dota 2
Alchemist v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Alchemist
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
Boty
- 8 minPhase Boots
- 10 minPower Treads
- 30 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 15 minRadiance
- 17 minBlink Dagger
Talenty
- +50 k rychlosti pohybu Chemical Rage 57 %+50 k regeneraci zdraví Chemical Rage 43 %25
- -0.1s ze zákl. intervalu útoků Chemical Rage 81 %+400 k max. poškození Unstable Concoction 20 %20
- +1 k redukci brnění Acid Spray 16 %Greevil's Greed poskytující +3 k poškození za sečtení 84 %15
- +1% ke zpomalení/redukci zákl. pošk. za sečtení Corrosive Weaponry 0 %+150 k rozsahu výbuchu Unstable Concoction 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Acid Spray
- úr. 10Unstable Concoction
- úr. 15Corrosive Weaponry
- Pozice 1: Bezpečná linka34 %
- Pozice 2: Prostřední linka23 %
- Pozice 3: Vedlejší linka19 %
- Pozice 4: Support14 %
- Pozice 5: Hard Support10 %
Silní proti Alchemist
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 54,6 % | 551 | |
| +4,3% | 57,2 % | 187 | |
| +3,3% | 52,2 % | 435 | |
| +3,1% | 60,7 % | 428 | |
| +2,8% | 56,9 % | 232 | |
| +2,8% | 56,8 % | 1 105 | |
| +2,8% | 56,1 % | 278 | |
| +2,6% | 55,7 % | 413 | |
| +2,6% | 53,3 % | 503 | |
| +2,6% | 54,1 % | 1 635 | |
| +2,6% | 54,4 % | 732 | |
| +2,2% | 51,6 % | 556 |
Alchemist je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +10,5% | 60,5 % | 263 | |
| +7,0% | 49,3 % | 1 437 | |
| +4,6% | 55,7 % | 291 | |
| +3,9% | 51,7 % | 532 | |
| +3,2% | 48,3 % | 1 623 | |
| +3,1% | 50,7 % | 148 | |
| +3,0% | 54,6 % | 174 | |
| +3,0% | 46,3 % | 484 | |
| +3,0% | 50,3 % | 1 295 | |
| +2,7% | 52,8 % | 369 | |
| +2,6% | 52,2 % | 718 | |
| +2,5% | 46,5 % | 1 351 |
S kým je Alchemist silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 52,2 % | 209 | |
| +6,0% | 52,3 % | 195 | |
| +4,7% | 54,0 % | 163 | |
| +4,7% | 46,1 % | 308 | |
| +4,2% | 49,4 % | 168 | |
| +3,6% | 49,0 % | 1 205 | |
| +3,3% | 51,7 % | 433 | |
| +2,9% | 49,5 % | 485 | |
| +2,8% | 45,7 % | 446 | |
| +2,8% | 47,0 % | 134 | |
| +2,5% | 49,4 % | 399 | |
| +2,4% | 49,6 % | 337 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











